Logo firmy

Fundacja Training Projects

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 16  

Firma w Odi.pl

8 dni

Miejscowość

Chorzów

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

537 ... pokaż tel.537 370 573

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Fundacja Training Projects

Fundacja Training Projects organizuje i prowadzi szkolenia integracyjne i wyjazdy team building dla klientów biznesowych z całej Polski. Szkolenia, które prowadzimy, mogą być realizowane zarówno w okresie wiosenno - letnim (wówczas oferujemy zajęcia plenerowe), jak i jesienno - zimowym (w tym wypadku pracujemy dla Państwa w salach konferencyjnych). Realizujemy również spotkania online.

Oferta firmy

Nasza oferta obejmuje szkolenia uczące komunikacji interpersonalnej i pracy w zespole - prowadzone w formie zajęć team building (gry plenerowe, scenariuszowe zabawy fabularne, wyjazdy motywacyjne, planszowe drużynowe gry decyzyjno strategiczne). Ofertę kierujemy do menedżerów, specjalistów administracji, handlowców, działów HR i zarządów firm oraz innych jednostek organizacyjnych.

Nasze szkolenia integracyjne prowadzimy w zaprzyjaźnionych hotelach i ośrodkach konferencyjnych na terenie całego kraju. W szczególności, zapraszamy na Mazury, Jurę Krakowsko Częstochowską, w Beskidy, Karkonosze, Tatry, nad Zegrze, nad morze i w rejon Opolszczyzny.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »