Centrum Lekarskie Alfa
- POZ, - lekarz rodzinny, - pielęgniarka, - położna, - sz...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Polsko-Amerykański System Medyc...
- dostęp do wszystkich specjalistycznych płacówek medycznych syst...
Dentico Stomatologia Indywidual...
- Implanty - Protetyka - Licówki - Stomatologia zachowawcza ...
Logo firmy Revitality Justyna Cieszyńska

Revitality Justyna Cieszyńska

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1665  

Firma w Odi.pl

ponad 9 lat

Miejscowość

Gdynia

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

662 ... pokaż tel.662 523 435


Opis firmy Revitality Justyna Cieszyńska

Gabinet rehabilitacji Revitality zajmuje się fizjoterapią pourazową oraz leczeniem dolegliwości bólowych kręgosłupa, mięśni i stawów. Terapia jest dostosowana indywidualnie do potrzeb pacjenta.
Głównym celem zabiegów rehabilitacyjnych jest znalezienie przyczyny problemów zdrowotnych. Analizujemy nawyki, tryb życia oraz przeszłość zdrowotną, ponieważ traktujemy organizm jako połączone ogniwa, które wzajemnie na siebie wpływają.

Każdemu klientowi przeznaczamy ilość czasu stosowną do przeprowadzenia dokładnej i skutecznej rehabilitacji. Terapia przebiega w spokojnej, przyjaznej atmosferze, a zabiegi i ćwiczenia dobierane są tak, by nie sprawiały bólu.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny, a także w materiały edukacyjne (m. in. model kręgosłupa), które pozwalają zrozumieć pacjentom ich problem terapeutyczny.

Oferta firmy

Oferta Revitality obejmuje usługi takie jak masaż leczniczy, masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, Kinesiology Taping, trening funkcjonalny (oparty na ćwiczeniach fizycznych) oraz fizykoterapia (laseroterapia, terapia ultradźwiękami, elektroterapia).

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »