Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
F.H.U. Klar Urszula Głuch Usług...
Świadczymy usługi w zakresie: - kompleksowe sprzątanie - lok...
BEHAPOWIEC Janusz Stasiak
Stała lub doraźna profesjonalna obsługa zakładów pracy w zakresie...
Biuro Tłumaczeń Lexpertise Mare...
Najczęściej tłumaczone języki: angielski, czeski, słowacki, fran...
Logo firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 66  

Firma w Odi.pl

ponad 1 miesiąc

Miejscowość

Szczecin

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

662 ... pokaż tel.662 043 998


Opis firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

Adam Popławski | Adwokat Szczecin

Prawo towarzyszy nam niemal każdego dnia. Pojawia się ono zarówno w życiu codziennym, jak również zawodowym. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak łatwo jest je złamać ? w takich przypadkach warto wiedzieć, w jakiej kancelarii adwokackiej uzyskamy kompleksową pomoc prawną.

Kancelaria Adwokacka Szczecin, adwokat Adam Popławski ? zapoznaj się z usługami kancelarii!

Adwokat Adam Popławski prowadzi rzetelną kancelarię adwokacką na terenie Szczecina, w której obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, jak również właścicieli firm. Pan adwokat to specjalista, którego cechuje wieloletnie doświadczenie oraz ogromna wiedza z zakresu prawa. Elementem wyróżniającym adwokata Adama jest jego indywidualne podejście do każdego zlecenia. Każda sprawa jest na swój sposób inna, dlatego też tak bardzo ważne jest elastyczna i zaangażowana postawa, którą Klienci kancelarii adwokackiej doceniają.

Adwokat Adam Popławski dba o dobre relacje z Klientami. Wobec tego zawsze przeprowadza szczegółowy wywiad, rozpoznaje potrzeby Klienta i dobiera najskuteczniejsze metody rozwiązania sprawy. Co więcej, odwiedzając kancelarię możesz być pewien, że uzyskasz szereg rzetelnych porad prawnych, które z pewnością ułatwią rozwiązanie sprawy.

Pan adwokat zapewnia wsparcie na każdym etapie współpracy, pełną dyskrecję oraz bezpieczeństwo wszystkich powierzonych mu danych. Ponadto, wszystkie obowiązki wypełnia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przestrzeganie honoru, godności i tajemnicy zawodowej to coś, co wyróżnia adwokata.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, adwokat Adam Popławski oferuje usługi prawne obejmujące:

- prawo cywilne, w tym odszkodowania,
- prawo rodzinne,
- prawo pracy i ubezpieczeń społecznych,
- prawo karne,
- prawo spadkowe.

Stała obsługa prawna Klientów indywidualnych charakteryzuje się doskonałą jakością. Pan adwokat gwarantuje pełne wsparcie zarówno na etapie przygotowawczym, jak również sądowym. Co więcej, pomoże Ci sporządzić wszystkie potrzebne dokumenty i zapewni porady prawne.

Na pomoc prawną adwokata mogą liczyć również właściciele firm oraz podmioty gospodarcze, w tym właściciele spółek prawa handlowego, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, fundacji i stowarzyszeń. Adwokat Adam Popławski oferuje stałą obsługę prawną, zarówno mniejszych, jak również większych przedsiębiorstw. Jego główne prace obejmują m.in.:

- prawo gospodarcze,
- prawo handlowe,
- prawo pracy,
- windykacja należności.

Co ciekawe, jednym ze sposobów rozwiązywania sporu są mediacje. Pan Adam Popławski oprócz adwokata, spełnia się również w roli mediatora. Doskonała wiedza i doświadczenie to gwarant wysokiej skuteczności oferowanych usług mediacji.

Potrzebujesz pomocy z zakresu prawa rodzinnego, prawa karnego, prawa cywilnego lub innej gałęzi prawa? A może interesuję Cię obsługa prawna firm? Niezależnie od przypadku możesz być pewien, że adwokat Adam Popławski Ci pomoże!

Oferta firmy

Obsługa prawna Klientów indywidualnych:

- prawo cywilne, w tym odszkodowania,
- prawo rodzinne,
- prawo pracy i ubezpieczeń społecznych,
- prawo karne,
- prawo spadkowe.

Stała obsługa prawna firm:

- prawo gospodarcze,
- prawo handlowe,
- prawo pracy,
- windykacja należności.

Mediacje

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »