EMPORIUM TAX
- Prowadzenie ksiąg rachunkowych - Prowadzenie podatkowej księgi...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
ICG s.c.
- windykacja należności (od polskich i zagranicznych dłuzników), ...
Kancelaria Prawno-Podatkowa Efe...
Usługi rachunkowe, księgowe, doradztwo podatkowe, prawne, kadrowo...
Logo firmy Kancelaria finansowo-księgowa TAX3 Emilia Janisz

Kancelaria finansowo-księgowa TAX3 Emilia Janisz

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 374  

Firma w Odi.pl

ponad 6 miesięcy

Miejscowość

Lublin

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

603 ... pokaż tel.603 462 050


Opis firmy Kancelaria finansowo-księgowa TAX3 Emilia Janisz

Biuro rachunkowe TAX3 to coś więcej niż księgowość. To przede wszystkim kompleksowe i profesjonalnie świadczone usługi na wszystkich płaszczyznach i etapach współpracy. Od rozpoczęcia działalności, przez stabilny rozwój firmy, aż po rutynowe codzienne działania.
Zapewniamy Państwu dyskrecję, bezpieczeństwo podatkowe oraz rzetelną informację księgową. Dzięki temu mogą się Państwo skupić wyłącznie na własnych celach. Taka stabilizacja to fundament sukcesu w biznesie.

Z powodzeniem łączymy zalety tradycyjnego biura rachunkowego oraz księgowości internetowej. Rozumiemy, że osobiste dostarczanie faktur do biura rachunkowego może być kłopotliwe. Proponujemy Internetową Wymianę Dokumentów, która pozwala Państwu uniknąć niepotrzebnych podróży. Z pewnością docenicie Państwo skrócony czas obiegu faktur oraz szybszą informację zwrotną.

Przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność i poszukującym prostego programu do fakturowania możemy zaproponować atrakcyjny pakiet 2 w 1 ? usługi księgowe i program do fakturowania Comarch ERP XT współpracujący w pełni z naszym systemem księgowym. W cenie usługi otrzymają Państwo intuicyjną aplikację do fakturowania online, a także możliwość wysłania swoich faktur bezpiecznym połączeniem przez Internet prosto do naszego biura księgowego.

Oferta firmy

Pomagamy w zakładaniu firmy. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradztwo finansowe i rozliczenia podatkowe dla spółek akcyjnych, sp. z o.o., spółek osobowych, cywilnych, jednoosobowych działalności gospodarczych, fundacji, stowarzyszeń.
Każdemu nowemu klientowi udzielimy 20% rabatu na okres 3 m-cy na usługi księgowe.

Obszar działania firmy

Lublin, Warszawa, Świdnik, Łęczna, Radom, Zamość, Lubartów

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »