Logo firmy: Lubcom Sp. z o.o.Lubcom Sp. z o.o.
Wirtualne Biuro w Lublinie - Ograniczenie kosztów administracy...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy: Akademia Nieruchomości Andrzej JakielAkademia Nieruchomości Andrzej ...
- Kursy licencyjne dla pośredników. - Kursy licencyjne dla zarzą...
Logo firmy: Rezydent Nieruchomości Sp. z o.o.Rezydent Nieruchomości Sp. z o....
Oferujemy nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach. W ofercie: mies...
Logo firmy Kancelaria Nieruchomości Hanget Marek Kwiczala

Kancelaria Nieruchomości Hanget Marek Kwiczala

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 7417  

Firma w Odi.pl

ponad 14 lat

Miejscowość

Cieszyn

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

692 ... pokaż tel.692 175 242

Wersje językowe opisu firmy:
  • Angielska wersja opisu firmy

Opis firmy Kancelaria Nieruchomości Hanget Marek Kwiczala

Kancelaria Nieruchomości HANGET jest pierwszym w Cieszynie biurem nieruchomości, zapewniającym swoim Klientom całkowicie kompleksową pomoc i obsługę w zakupie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Posiadamy niezbędną wiedzę merytoryczną oraz wieloletnie praktyczne doświadczenie, poparte sukcesami i zadowoleniem dużej ilości osób i firm, które zrealizowało przy naszym udziale swoje marzenia i plany. Hanget zapewnia niezawodną i bezpośrednią obsługę swoich Klientów w renomowanej kancelarii notarialnej i prawnej, a także, gdy wymaga tego sytuacja, do Państwa usług są nasi rzeczoznawcy, inspektorzy nadzoru budowlanego, geodeci i specjaliści ds. podatkowych.

Oferta firmy

Powierzając nam do sprzedaży swoją nieruchomość to uzyskujesz możliwość szybkiej sprzedaży za dobrą cenę. Kupując doradzamy, służymy pomocą prawną a także wyceną jeśli jest taka potrzeba. Posiadamy wiele ofert na wyłączność co świadczy o zaufaniu klientów do nas. Wynagrodzenie nasze podlega negocjacji.

Kancelaria Nieruchomości HANGET istnieje od 2001 roku a w styczniu 2008roku zmieniła siedzibę na reprezentacyjną kamienicę mieszczącą się na rynku w Cieszynie. Jesteśmy profesjonalistami,posiadamy licencje Ministra Infrastruktury oraz ubezpieczenie OC. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami: kupno, sprzedaż, wynajem, najem, zarządzanie, wycena-operaty szacunkowe-nr uprawnień rzeczoznawcy 4375, pośrednictwo. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej posiadając uprawnienia nr MI/ŚE/693/2009, prowadzimy nadzory budowlane-nr uprawnień budowlanych 394/77. Działamy na terenie Powiatu Cieszyńskiego a także Katowic i miast ościennych przez co zwiększamy naszą skuteczność. Posiadamy wiele ofert z klauzulą wyłączności co świadczy o zaufaniu klientów do nas. Wysokość naszego wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie i podlega negocjacji. ZAPRASZAMY.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »