Logo firmy

Kancelaria Notarialna Ewa Strażecka

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 28  

Firma w Odi.pl

17 dni

Miejscowość

Tychy

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

691 ... pokaż tel.691 431 222

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Kancelaria Notarialna Ewa Strażecka

Obowiązkiem notariusza jest poświadczenie, że strony przy podpisywaniu umowy zrobiły to dobrowolnie i znajdowały się w odpowiednim stanie psychicznym. W ten sposób, kontaktując się z notariuszem, zarówno kupujący, jak i sprzedający otrzymują wiarygodne gwarancje, że umowa sprzedaży zostanie poświadczona dla kupującego przy ścisłym przestrzeganiu wszystkich zasad obowiązujących przepisów i nie zostanie anulowana w przyszłości w sądzie, a sprzedający otrzyma pełną należną mu kwotę pieniędzy za sprzedane mieszkanie.

Oferta firmy

Przy dokonywaniu czynności notarialnych takich jak sporządzanie aktów notarialnych notariusz działa w imieniu prawa w oparciu o zasady legalności, dobrej wiary, odpowiedzialności i priorytetu praw człowieka. Notariusz jest bezstronny i niezależny w swoich działaniach i ściśle kieruje się Konstytucją. Notariusz posiada szerokie uprawnienia w zakresie stosunków cywilnych, rodzinnych, korporacyjnych, a także w ramach przed sądowej ochrony praw i prawnie chronionych interesów osób fizycznych i prawnych.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »