Logo firmy Komodo Jarosław Durajski

Serwis wind Komodo - windy osobowe i towarowe - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Komodo Jarosław Durajski

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Komodo Jarosław Durajski. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Windy osoboweWindy osobowe wpisane są w kanon nowoczesnej architektury. Zapewniają wygodę korzystania z budynku przez wszystkich jego użytkowników. Przy projektowaniu nowoczesnych wind, walory estetyczne są niemniej ważne od funkcjonalności. ... czytaj dalej »
Windy towaroweTransport wielkogabarytowych towarów uprości winda towarowa. Duże windy sprawdzą się przy transporcie ładunku nawet do 6000 kg np. w zakładach produkcyjnych, a mniejsze mogą usprawnić działanie hoteli czy sklepów. ... czytaj dalej »
Windy gastronomicznePrzenoszenie ciepłych posiłków pomiędzy piętrami może być problematyczne. Rozwiązaniem są nowoczesne windy gastronomiczne, których funkcjonalność można poszerzyć o kabinę dwukomorową do przewozu czystych i brudnych naczyń jednocześnie. ... czytaj dalej »
SuwniceDo transportu wielkogabarytowych materiałów w pionie i w poziomie służą suwnice. Stosowane są nie tylko do transportu ładunków podczas procesów technologicznych, ale też do manipulowania nimi podczas produkcji i magazynowania. ... czytaj dalej »
Urządzenia dla niepełnosprawnychWindy dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych, platformy pionowe i przyschodowe oraz schodołazy, których konstrukcję można dopasować do konkretnego miejsca, pozwolą na zniwelowanie barier architektonicznych. ... czytaj dalej »