Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Paw s.c. Watychowicz Andrzej, Watychowicz PiotrPaw s.c. Watychowicz Andrzej, W...
Druk offsetowy. Na maszynie offsetowej drukujemy prace zarówno na...
Logo firmy: Baobab Rafał ZahorskiBaobab Rafał Zahorski
- prace wysokościowe - prace alpinistyczne - mycie okien Dom...
Logo firmy: F.H.U. Agatex Tomasz BarańskiF.H.U. Agatex Tomasz Barański
- naprawa zegarków i budzików - naprawa zegarów - wymiana paskó...
Logo firmy Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska

Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2265  

Firma w Odi.pl

ponad 7 lat

Miejscowość

Wrocław

Rok założenia

2000

Zatrudnionych

5-10

Telefon

502 ... pokaż tel.502 344 113


Opis firmy Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska

Biuro Tłumaczeń Koncepcja powstało w 2000 roku, a właścicielką Biura Tłumaczeń jest tłumacz przysięgły języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych, zwykłych oraz ustnych. Przyjmujemy zlecenia tłumaczeń ze wszystkich języków europejskich i nie tylko. Tłumacze, z którymi współpracujemy zostali wybrani do naszego zespołu z uwagi na ich doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń specjalistycznych. Dostępność specjalistów z wielu dziedzin pozwala nam realizować wszelkiego rodzaju usługi tłumaczeniowe.

Oferta firmy

Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne, które wymagają odpowiedniej wiedzy branżowej. Realizujemy tłumaczenia ustne: konsekutywne, symultaniczne, szeptane. Oferujemy również obsługę lingwistyczną konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, negocjacji i innych spotkań.

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) z języka i na język niemiecki, angielski, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski, niderlandzki, czeski, słowacki, duński, grecki, słoweński, ukraiński, węgierski, bułgarski, uzbecki, litewski, portugalski, szwedzki, chorwacki, japoński, chiński, fiński, norweski, arabski, białoruski, rumuński, estoński, islandzki!

Nasze ceny są zawsze konkurencyjne! Aby przekonać się o tym zapraszamy do wysłania dokumentu do wyceny na adres e-mail określając termin realizacji oraz rodzaj tłumaczenia.

UWAGA!
Tłumaczenia dokumentów pojazdów sprowadzonych z krajów niemieckojęzycznych wykonujemy nawet w ciągu 40 minut!

Wjazd na darmowy parking znajduje się przy ulicy Dworcowej 3b (pierwsza brama po prawej stronie zaraz po skręceniu z ulicy Podwale w ulicę Dworcową, następnie cały czas prosto). Dla naszych klientów oferujemy osobne miejsce parkingowe usytuowane przy tylnym wejściu do budynku.

Link do lokalizacji naszego parkingu w Google Maps:

https://goo.gl/maps/pkMxsGQgDYjQM7a39

Obszar działania firmy

Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Głogów, Warszawa, Świdnica, Jaworzno, Zabrze, Gliwice, Katowice, Oświęcim, łódź, Łomża, Gniezno, Piła, Płock, Świnoujście, Kołobrzeg, Szczecin, Ustka

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »