Logo firmy: Soyer PUH Ireneusz SojkaSoyer PUH Ireneusz Sojka
PROWADZIMY USŁUGI W ZAKRESIE; - kompleksowe remonty wnętrz /pod ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Quick Net InstalacjeQuick Net Instalacje
Oferujemy instalacje teletechniczne, a w szczególności. Montaż an...
Logo firmy: Piotr WęcławiakDaruma Projekt - biuro projektowe
Doświadczeni architekci wykonają dokumentację projektową
Logo firmy

Kreacja Wnętrz Piotr Zieliński - opinie

 (6 opinii) dodaj opinię

Jeśli jeszcze nie ma tu Twojej opinii, podziel się z nami tym co myślisz o firmie Kreacja Wnętrz Piotr Zieliński, jej produktach lub usługach. Każda informacja może być przydatna dla klientów zainteresowanych ofertą firmy.

Dodaj opinię o firmie

Lista opinii

Hugo
2023-11-16 13:13:17
Polecam Kreacja Wnętrz z całego serca. Zajęli się przebudową mojego salonu i wyszło genialnie. Ich podejście do szczegółów i jakość wykonania to coś, czego długo szukałem. Plus za super komunikację i doradztwo w doborze materiałów.
Bogna
2022-11-07 13:41:18
Cieszę się, że trafiliśmy na Kreację Wnętrz. To pierwsza firma od wykończeń wnętrz z którą nie mieliśmy żadnych problemów i która wykonała ogrom pracy na najwyższym poziomie. Żadnych zastrzeżeń. Polecamy.
Wojciech
2021-12-02 13:51:18
Rzetelna i profesjonalna firma remontowa. Polecam wszystkim zapracowanym, tym co nie mają ochoty tracić czasu na bieganie po sklepach budowlanych i tych, którzy się na budowlance po prostu nie znają, a chcą ładnie i nowocześnie mieszkać. Kreacja Wnętrz załatwi wszystko: projekt, zakupy i pełne wykończenie, a wszystko to zgodnie z umową i kosztorysem. Serdecznie polecam.
Markiewicz
2021-10-11 17:35:24
Pomimo "małych" problemów ze strony dewelopera (nie p.Piotra i jego ekipy dla jasności) wszystko wykonane na medal, o czasie i zgodnie z naszymi życzeniami. Bardzo polecam! Profesjonalna obsługa, kultura osobista, terminowość i głowa pełna pomysłów. Dziękuję i pozdrawiam.
Franek
2021-08-11 14:03:56
Zlecenie wykończenia domu od stanu deweloperskiego zostało wykonane zgodnie z umową i z założonym kosztorysem. Firma Pana Piotra wyczarowała nam piękne wnętrze, takie, w którym aż chce się mieszkać. Serdecznie polecam do kompleksowych wykończeń wnętrz.
Tymon
2021-07-22 20:15:41
Bardzo dobrze przeprowadzony remont sklepu. Pan Piotr zgodził się wszystko ogarnąć podczas weekendu tak, by nie kolidowało to z moją pracą.

Jak dodać komentarz do opinii o Twojej firmie?

Jeżeli jesteś właścicielem firmy i chcesz zamieścić podziękowanie lub sprostowanie do wybranej opinii, to zaloguj się w Odi.pl.