Radian Maja Kiereś
- usługi geodezyjne - sprzedaż projektów gotowych - realizacja ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Katarzyna Matejuk Konik
- budowa kominków w każdym typie (z otwartym paleniskiem lub z wk...
F.H. TRI-COLOR 2
Skrócona oferta dostępnych materiałów 3M. 3M Green Corps 125x3x2...
Logo firmy Krulen Technika Świetlna Sp. z o.o.

Krulen Technika Świetlna Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 7896  

Firma w Odi.pl

ponad 16 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

1990

Zatrudnionych

5-10

Telefon

22 6... pokaż tel.22 616 62 73


Opis firmy Krulen Technika Świetlna Sp. z o.o.

Firma KRULEN Technika Świetlna została założona w 1990r. Projektujemy oświetlenie LED zarówno w domach prywatnych i apartamentach, jak i w sklepach, muzeach, kościołach, zakładach przemysłowych, dworcach kolejowych, czy też w budynkach użyteczności publicznej. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie wymagane jest niezawodne i energooszczędne oświetlenie LED. Projektujemy także iluminacje budynków i pomników.

Projektując oświetlenie LED stosujemy oprawy oświetleniowe renomowanych producentów europejskich: NORKA, HERA, DGA, Hoffmeister, SILL oraz SECURLITE.

Niemieckie oprawy przemysłowe LED NORKA wytrzymują najtrudniejsze warunki pracy, są odporne na niską (-45°C) i wysoką (+85°C) temperaturę. Oferujemy oprawy wodoszczelne i pyłoszczelne (IP 69K), oprawy antywandalowe (IK 10+, 150J), oprawy odporne na długotrwałe zanurzenie w wodzie (IP 68 20m) oraz oprawy EX. Specjalny program opraw LED - ŚWIATŁO NA PUNKT umożliwia najbardziej efektywne oświetlenie z zastosowaniem szczelnych opraw LED z możliwością ustawienia wartości strumienia świetlnego. Program opraw kolejowych z dopuszczeniem Spółki PKP PLK oraz z dopuszczeniem CNBOP (jako oprawy awaryjne), a także program dla kopalni węgla brunatnego i energetyki (oprawy KWB) został opracowany specjalnie dla polskich klientów.

Niemieckie oprawy architektoniczne LED Hoffmeister przeznaczone są do oświetlenia wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych, a także do oświetlenia zewnętrznego. Szeroki asortyment projektorów LED do szynoprzewodów umożliwia zaprojektowanie profesjonalnego systemu oświetleniowego do każdego wnętrza: kościoła, galerii, muzeum, biura, sklepu, domu, czy też apartamentu.

Niemieckie oświetlenie meblowe LED HERA przeznaczone jest do mebli kuchennych i łazienkowych, do gablot jubilerskich i muzealnych, a także do regałów sklepowych. W ofercie HERA znajdą Państwo także szeroki asortyment opraw LED do oświetlenia wnętrz sklepowych i mieszkalnych.

Włoskie oprawy LED marki DGA to ekskluzywne oświetlenie do wnętrz, mebli jubilerskich i muzealnych, a także oświetlenie zewnętrzne (w tym także oprawy podwodne LED). Firma DGA oferuje bardzo szeroki asortyment opraw LED, w nowoczesnym wzornictwie oraz w szerokiej gamie kolorystycznej: od różowego złota, mosiądzu, czerni, bieli aż do dowolnego koloru z podstawowej palety RAL. Oświetlenie DGA doda blasku każdemu wnętrzu.

Francuskie oprawy wandaloodporne SECURLITE oświetlają nie tylko cele więzienne, areszty, sądy i przejścia podziemne. Ze względu na nowoczesne i proste wzornictwo idealnie wkomponowują się w architekturę budynków wielorodzinnych, apartamentowców oraz budynków użyteczności publicznej, gdzie może wystąpić umyślna dewastacja.

Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz, architektów, projektantów instalacji elektrycznej oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani profesjonalnym projektem oświetlenia. Szczegółową ofertę oświetlenia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Oferta firmy

- profesjonalne projektowanie oświetlenia LED,
- projektowanie iluminacji budynków i pomników,
- sprzedaż oświetlenia LED,
- doradztwo techniczne,
- oświetlenie LED marek: NORKA, HOFFMEISTER, SILL, HERA, DGA, SECURLITE.

Obszar działania firmy

Polska

Marki w ofercie firmy

Norka, Hoffmeister, SILL, Hera, DGA, Securlite

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »