CStudios Software House Kamil K...
Oprogramowanie na zamówienie - Nie możesz znaleźć specjalistyczne...
Mariusz Guć GemsNet
- strony internetowe - sklepy internetowe - oprogramowanie - p...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Piocom Piotr Ciesielski
W ofercie firmy znajduje się m.in: - tworzenie stron www i sklep...
Logo firmy KrysGraf - Krystian Zwoliński

KrysGraf - Krystian Zwoliński

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 96  

Firma w Odi.pl

ponad 4 miesiące

Miejscowość

Nowy Dwór Mazowiecki

Rok założenia

2014

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

508 ... pokaż tel.508 110 609


Opis firmy KrysGraf - Krystian Zwoliński

KrysGraf to profesjonalna agencja marketingowa, w jakiej pracują eksperci, którzy zajmą się wzorcowo takimi zadaniami jak wykonanie projektu stron www generujących ruch, bądź utworzenie mających charakter reklamowy elementów graficznych. Specjaliści, jacy tutaj pracują do własnej pracy podchodzą z maksymalnym zaangażowaniem, wobec czego klienci od początku czują, że są w doskonałych rękach. Jeśli wobec tego kogoś zainteresuje profesjonalne strony internetowe na najwyższym poziomie, to powinien się skierować właśnie tutaj. Eksperci zajmują się też dla klientów stworzeniem sklepu internetowego, aby był jak najbardziej praktyczny oraz żeby w rezultacie chciało go odwiedzać sporo internautów.

Cel jakim jest to, aby strona miała jak najwięcej wyszukań będzie spełniony. Eksperci mogą także przygotować dla zleceniodawców: banery, infografiki, zdjęcia, czy też inne detale identyfikacji wizualnej dla danego przedsiębiorstwa. Udostępnione strony i działania takie jak projektowanie sklepów internetowych będą dopasowane do aktualnych trendów. Dzięki temu przedsiębiorca będzie miał okazję rozporządzać własnym sklepem nawet wtedy, gdy nie będzie mieć nazbyt dużego doświadczenia w tym temacie. Ze względu na to, że pracownicy w takiej agencji mają spore doświadczenie w grafice reklamowej, można mieć pewność, iż ten czynnik też bardzo dobrze będzie wpływać na wypromowanie firmy. Grafiki zostaną zaprojektowane zarówno z myślą o użyciem w Internecie, jak i dla standardowego wykorzystania w poligrafii. Konsumenci mogą oczekiwać zrobienia od wizytówek aż po reklamę wielkoformatową.

Eksperci zadbają o to, żeby zamówienia jakie dotyczą stron internetowych były ubogacone o takie elementy jak wzorcowa optymalizacja stron internetowych, co powoduje, iż strona będzie bardzo dobrze odczytywana przez wyszukiwarki internetowe. Strony mające charakter informacyjny oraz sprzedażowe będzie wyróżniać: lekkość, prostota w nawigacji, atrakcyjność wizualna, bądź responsywność.

Oferta firmy

- Projektowanie stron internetowych
- Projektowanie sklepów internetowych
- Administracja stron internetowych
- Modernizacja stron internetowych
- Optymalizacja stron internetowych
- Grafika komputerowa

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »