Logo firmy

LOMA Polska - toczenie zlecenia

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 17  

Firma w Odi.pl

4 dni

Miejscowość

Ruda Śląska

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

327 ... pokaż tel.327 716 116


Opis firmy LOMA Polska - toczenie zlecenia

Loma Polska to firma, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu wykonywania zleceń na toczenie CNC. To kompleksowa metoda wykonywania bardzo precyzyjnej obróbki materiałów za pomocą komputerowo sterowanego sprzętu. Nasza szeroka oferta wykonywanych usług składa się z frezowania, cięcia oraz produkcji elementów. Przede wszystkim przyjmujemy zlecenia na toczenie CNC metali. Staramy się, aby nasza praca była wykonywana z jak największą precyzją, a także stawiamy na działanie na podstawie najwyższych standardów wydajności.

Oferta firmy

Wszystkie zlecenia na toczenie wykonujemy w naszym prywatnym parku maszynowym, który jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia pochodzące od czołowych producentów. W Loma Polska pracują wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy posiadają ogromną wiedzę, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, a także nieustannie się szkolą, by m.in. zlecenia toczenia wykonywać kompletnie, przemyślanie i z największą precyzją.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »