Logo firmy

Farma Wolnej Chwili

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 28  

Firma w Odi.pl

16 dni

Miejscowość

Ślesin

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

693 ... pokaż tel.693 144 777


Opis firmy Farma Wolnej Chwili

Farma Wolnej Chwili jest wyjątkowym miejscem znajdującym się nad jeziorem ślesińskim (woj. Wielkopolskie). Dla naszych gości przygotowaliśmy dwa domki z bali mogące pomieścić po osiem osób w każdy z nich. Nasze domki letniskowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora ślesińskiego, które jest idealnym miejscem dla wszystkich miłośników sportów motorowodnych i nie tylko. W pobliżu Farmy Wolnej Chwili można podziwiać piękny las oraz nakarmić alpaki w pobliskiej alpakarii. Nasze domki nad jeziorem są idealnym miejsce dla osób szukających chwili relaksy i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Cisza spokój, duża działka i jezioro na wyciągniecie ręki sprawiają, że wyjazd na naszą farmą pozwala się zrelaksować i naładować baterie.

Oferta firmy

Dla naszych gości przygotowaliśmy dwa 90 metrowe domki z drewnianych bali, które zapewniają komfortowy pobyt dla maksymalnie 8 osób w każdym domku.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »