Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: ITmoose technologie informatyczne Łoś MichałITmoose technologie informatycz...
Zajmujemy się dostarczaniem sprzętu komputerowego, doborem odpowi...
Logo firmy: Indeed Creative Group Jakub JanówIndeed Creative Group Jakub Jan...
Strony internetowe Tworzenie stron internetowych jest procesem...
Logo firmy: Big Boys Toys s.c. B.Morawski, G.ZabłotnyBig Boys Toys s.c. B.Morawski, ...
Sklep oferuje: - zabawne gadżety, - super prezenty, - gry, - ...

Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy LUMINES - Andrzej Mazurek

LUMINES - Andrzej Mazurek

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1919  

Firma w Odi.pl

ponad 10 lat

Miejscowość

Świdnik

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

501 ... pokaż tel.501 730 954

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy LUMINES - Andrzej Mazurek

Firma Lumines powstała z połączenia fascynacji i chęci wykorzystania najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie technologii LED, którymi chcieliśmy i cały czas chcemy się z Wami dzielić.


Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego też oprócz produktów wysokiej jakości zapewniamy doradztwo w zakresie doboru źródeł światła na każdym poziomie inwestycji.
Profil naszej działalności obejmuje zarówno sprzedaż, doradztwo, wymianę, możliwość zaprojektowania oświetlenia, jak i montaż źródeł światła LED. Dojeżdżamy do klienta, dostarczamy wybrane produkty i montujemy oświetlenie w mieszkaniach prywatnych firmach, zakładach przemysłowych, obiektach handlowych. Jednocześnie, jako jedna z nielicznych firm w Polsce, zajmujemy się połączeniem energooszczędnego oświetlenia LED z instalacjami inteligentnych budynków. Mając na uwadze nasze doświadczenie wiemy, że jedynie połączenie automatyki sterowania z oszczędnym oświetleniem daje wymierne korzyści ekonomiczne. Idea inteligentnego domu, którą Państwu proponujemy to system INELS- jedno z najbardziej rozbudowanych i funkcjonalnych rozwiązań tego typu na rynku. Usatysfakcjonowany klient jest dla nas wyznacznikiem sukcesu.


Zapraszamy do współpracy producentów mebli, salony mebli i aranżacji wnętrz, agencje reklamowe, biura projektowe, architektów,projektantów wnętrz i przestrzeni otwartych oraz wszelkie podmioty zajmujące się projektowaniem, promowaniem i montażem elementów i systemów nowoczesnego oświetlenia LED oraz systemów inteligentnego domu.

Oferta firmy

- źródła światła led (żarówki led)
- lampy led,
- taśmy led,
- lampy Lumines,
- Lampy Labra,
- Lampy Elkim Lighting
- biokominki
- lustra led
- profile led lumines
- akcesora led
- zasilacze led
- włączniki i sterowniki led

Marki w ofercie firmy

MWPower, Mean Well, MCJ, INELS, Efapel Logus90, LUMINES, POS

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »