Logo firmy

XaYou - Korepetycje

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 28  

Firma w Odi.pl

17 dni

Miejscowość

Myślibórz

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

724 ... pokaż tel.724 296 474


Opis firmy XaYou - Korepetycje

Prowadzimy korepetycje online. Od lat zajmujemy się edukacją dzieci i młodzieży. Stawiamy na fundamentalną wiedzę, która z czasem przynosi dużo lepsze efekty niż doraźne sztuczki podnoszące szkolne stopnie. Do każdego ucznia podchodzimy w sposób indywidualny, zwracając uwagę na jego charakter, tempo pracy i poziom wiedzy jaki posiada. Zdecydowana większość dzieci już po pierwszych zajęciach z przekonaniem podejmuje dalszą współpracę. Na lekcjach wykorzystujemy możliwości jakie daje nam praca online - symulacje i wizualizacje - zależnie od przedmiotu. Wirtualna tablica pozwala na interakcję ze strony ucznia, a także na pełne skupienie jego uwagi na temacie zajęć, ponieważ nie musi w pośpiechu przepisywać notatek do zeszytu i może je pobrać na dysk po zajęciach. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się bardziej szczegółowe informacje na temat prowadzonych przez nas zajęć.

Oferta firmy

Pomoc w przygotowaniu do lekcji w szkole, nadrabianie zaległości, przerabianie bieżących materiałów, przygotowanie do matury, egzaminu ósmoklasisty, sprawdzianów i kartkówek, wspólne odrabianie i omawianie zadań domowych. Ponadto przygotowujemy uczniów do konkursów i pomagamy poszerzać wiedzę ponad program oferowany przez publiczne szkoły.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »