Firma Usługowo-Projektowa Trout...
Studio grafiki komputerowej. Strony www - tworzenie, pozycjonow...
FUH WebProjekt Marcin Styk
Nasza firma świadczy usługi: - wykonywania stron, sklepów, por...
Piocom Piotr Ciesielski
W ofercie firmy znajduje się m.in: - tworzenie stron www i sklep...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy Marynistyka Group Marek Daniel Ostasz

Marynistyka Group Marek Daniel Ostasz

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 6582  

Firma w Odi.pl

ponad 14 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

2007

Zatrudnionych

1-4

Telefon

604 ... pokaż tel.604 227 886


Opis firmy Marynistyka Group Marek Daniel Ostasz

Nasze serwisy internetowe takie jak Marynistyka.org powstały w wyniku blisko 30-letniej miłości i fascynacji morzem oraz namiętności i pasji do wszystkiego, każdego przedmiotu marynistycznego, który jest z nim związany.

Skierowane są do osób, które opuszczając wybrzeże tęsknią za basowym hukiem fal, krzykiem szybujących mew nad opustoszałą po zachodzie słońca plażą, zapachem portu o poranku, gdy kutry wracają z połowu, jedyną w swoim rodzaju atmosferą nadmorskich miejscowości i północnym wiatrem w trakcie jesiennych i zimowych sztormów.

Marynistyka Group pomoże Państwu odtworzyć we własnym domu atmosferę nadmorskich knajpek, obudzi wspomnienia o dawnych żaglowcach wyruszających w nieznane i marynarzach ciężko pracujących na ich pokładach.

Marynistyka Group poprzez swoje sklepy internetowe proponuje Państwu wyłącznie przedmioty marynistyczne, związane z pięknem tego żywiołu i jego historią, chcemy aby każdy miłośnik morza, każdy kto z podziwem patrzy na ciężko pracujących na kutrach rybackich ludzi morza, każdy kto uwielbia książki o morskich odkrywcach i spacery pustą plażą mógł nabyć mosiężny sekstans, busolę, kompas, lunetę, ręcznie wykonane drewniane koło sterowe lub globus albo piękny nautyczny rekwizyt i marynistyczną ozdobę na biurko.

Czy jest przedmiot, który bardziej nadaje klasy i nobilitacji każdemu biuru, mieszkaniu, czy domowi niż mosiężny, ręcznie wykonany, niepowtarzalny żeglarski eksponat, czy pamiątka marynistyczna, jakby żywcem wyjęta z XVIII wiecznego galeonu czy fregaty?
Czy może być lepszy prezent, podarunek, upominek dla bliskiej osoby lub bardziej stosowny i właściwy wyraz przyjaźni i wdzięczności dla partnera w interesach niż niepowtarzalny, gustowny i szlachetny marynistyczny dodatek z mosiądzu i drewna?

Oferta firmy

Przedmioty marynistyczne, nautyczne, żeglarskie, związane z morzem
- mosiężne kompasy i busole żeglarskie,
- stylowe lunety kapitańskie,
- dawne sekstanty z mosiądzu w drewnianych pudełkach,
- mosiężne dzwony pokładowe,
- drewniane koła sterowe,
- modele jachtów i żaglowców z drewna,
- wielkie mosiężne telegrafy maszynowe i dawne mosiężne hełmy nurków, - stylowe żeglarskie zegary słoneczne,
- klepsydry,
- globusy,... - eleganckie, klasyczne, stylowe, ręcznie wykonane z mosiądzu i miedzi, będące wspaniałą ozdobą, dekoracją marynistyczną i klasycznym dodatkiem każdego mieszkania, biura, domu, pomieszczenia a jednocześnie mogące być eleganckim, stylowym morskim upominkiem, podarkiem, prezentem żeglarskim dla bliskiej osoby lub partnera w biznesie.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »