Logo firmy

Maufer s.c. K. Batosz, K. Janczyk

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 102  

Firma w Odi.pl

ponad 3 miesiące

Miejscowość

Nowy Sącz

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

535 ... pokaż tel.535 378 551

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Maufer s.c. K. Batosz, K. Janczyk

Oferujemy wysokiej jakości sprzęt budowlany w dużym asortymencie. Możesz zajrzeć do cennika, aby zamówić odpowiedni sprzęt do konkretnego zadania. Do każdego produktu dołączony jest szczegółowy opis cech. Istnieje również sprzęt przeznaczony do robót drogowych i innych. Sprzedaż sprzętu odbywa się z dostawą w dowolne miejsce. Możesz kupić sprzęt w przystępnej cenie. Nasz sklep internetowy zawsze uzupełnia zapasy towarów, ponieważ nowy sprzęt jest poszukiwany wśród klientów. Jeśli interesuje Cię cena urządzeń, zadaj odpowiednie pytanie konsultantom lub przejrzyj cennik na stronie internetowej.

Oferta firmy

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór zarówno tradycyjnego jak i innowacyjnego sprzętu budowlanego, w tym elektronarzędzi o najszerszym profilu. Na naszej stronie znajdą Państwo aluminiowe samojezdne przesuwne, heblarki, strugarki, wibratory budowlane do betonu, jak również mini wywrotki. Możesz kupić prawie całą gamę sprzętu budowlanego i narzędzi prezentowanych na stronie do płatności gotówkowych i bezgotówkowych. Oferujemy rozsądne ceny na całą gamę sprzętu budowlanego i narzędzi budowlanych.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »