Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Smartbees Sp. z o.o.Smartbees Sp. z o.o.
Specjalizujemy się w tworzeniu: - stron internetowych, - aplika...
Logo firmy: A-kwiaty.pl Anna SłoniowskaA-kwiaty.pl Anna Słoniowska
Zajmujemy się sprzedażą kwiatów oraz ich doręczaniem w Polsce i z...
Logo firmy: Artur MarcinkowskiArtur Marcinkowski
1. projektowanie stron www 2. hosting(serwery www i poczty) 3. ...
Logo firmy Melonet - Paweł Nowacki

Melonet - Paweł Nowacki

 (2 opinie) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 5232  

Firma w Odi.pl

ponad 7 lat

Miejscowość

Poznań

Rok założenia

2005

Zatrudnionych

1-4

Telefon

532 ... pokaż tel.532 569 949


Opis firmy Melonet - Paweł Nowacki

Prowadzisz własną firmę i dostrzegasz, że Internet jest kierunkiem rozwoju Twojej firmy?
Agencja Melonet to wsparcie Twojej firmy w reklamie w Internecie. Zapewniamy pełną obsługę Twojej firmy od aktualizacji strony po zwiększanie jej widoczności w Internecie. Jak to robimy?
Twoja strona, aby była widoczna musi być dobrze zoptymalizowana i pozycjonowana. Zadbamy o to i sprawimy, że Twoja strona firmowa będzie odwiedzana przez wielu klientów, którzy są zainteresowani Twoją ofertą.

Działamy skutecznie i z nastawieniem na Ciebie i Twoją firmę, dlatego przy każdych działaniach promocyjnych konsultujemy z Tobą przebieg kampanii.

Jeśli jesteś zainteresowany marketingiem internetowym to Agencja Melonet to dobry wybór. Dla nas reklama w sieci to coś więcej niż pozycjonowanie stron - tworzymy unikalne treści, którymi inni chcą się dzielić.

Oferta firmy

Nasza oferta to skuteczne pozycjonowanie Twojej strony lub wizytówki firmowej, dzięki czemu Twoi klienci sami będą natrafiać na Ciebie, kiedy będą potrzebowali czegokolwiek z Twojej oferty.
Drugą flagową usługą jest reklama AdWords - tworzymy i prowadzimy kampanie AdWords w oparciu o doświadczenie i analizy konkurencji, dzięki czemu masz pewność, że prowadzone działania są efektywne i skuteczne.
Co jeszcze mamy dla Ciebie?

Budowanie wizerunku prowadzimy w oparciu o blogi firmowe, artykuły eksperckie oraz sieci społecznościowe. Pojawiaj się tam gdzie są Twoi klienci i zyskuj ich wiarygodność - pomożemy Tobie w tym!

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »