Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Piocom Piotr Ciesielski
W ofercie firmy znajduje się m.in: - tworzenie stron www i sklep...
CStudios Software House Kamil K...
Oprogramowanie na zamówienie - Nie możesz znaleźć specjalistyczne...
Mariusz Guć GemsNet
- strony internetowe - sklepy internetowe - oprogramowanie - p...
Logo firmy Melonet - Paweł Nowacki

Melonet - Paweł Nowacki

 (1 opinia) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 4959  

Firma w Odi.pl

ponad 7 lat

Miejscowość

Poznań

Rok założenia

2005

Zatrudnionych

1-4

Telefon

532 ... pokaż tel.532 569 949


Opis firmy Melonet - Paweł Nowacki

Prowadzisz własną firmę i dostrzegasz, że Internet jest kierunkiem rozwoju Twojej firmy?
Agencja Melonet to wsparcie Twojej firmy w reklamie w Internecie. Zapewniamy pełną obsługę Twojej firmy od aktualizacji strony po zwiększanie jej widoczności w Internecie. Jak to robimy?
Twoja strona, aby była widoczna musi być dobrze zoptymalizowana i pozycjonowana. Zadbamy o to i sprawimy, że Twoja strona firmowa będzie odwiedzana przez wielu klientów, którzy są zainteresowani Twoją ofertą.

Działamy skutecznie i z nastawieniem na Ciebie i Twoją firmę, dlatego przy każdych działaniach promocyjnych konsultujemy z Tobą przebieg kampanii.

Jeśli jesteś zainteresowany marketingiem internetowym to Agencja Melonet to dobry wybór. Dla nas reklama w sieci to coś więcej niż pozycjonowanie stron - tworzymy unikalne treści, którymi inni chcą się dzielić.

Oferta firmy

Nasza oferta to skuteczne pozycjonowanie Twojej strony lub wizytówki firmowej, dzięki czemu Twoi klienci sami będą natrafiać na Ciebie, kiedy będą potrzebowali czegokolwiek z Twojej oferty.
Drugą flagową usługą jest reklama AdWords - tworzymy i prowadzimy kampanie AdWords w oparciu o doświadczenie i analizy konkurencji, dzięki czemu masz pewność, że prowadzone działania są efektywne i skuteczne.
Co jeszcze mamy dla Ciebie?

Budowanie wizerunku prowadzimy w oparciu o blogi firmowe, artykuły eksperckie oraz sieci społecznościowe. Pojawiaj się tam gdzie są Twoi klienci i zyskuj ich wiarygodność - pomożemy Tobie w tym!

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »