Logo firmy

MOKAR Sklep motoryzacyjny | Partner ProfiAuto

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 123  

Firma w Odi.pl

ponad 4 miesiące

Miejscowość

Szamotuły

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

61 2... pokaż tel.61 292 70 71


Opis firmy MOKAR Sklep motoryzacyjny | Partner ProfiAuto

MOKAR to sklep motoryzacyjny i partner ProfiAuto w Szamotułach. Od samego początku działalności konsekwentnie zajmujemy się sprzedażą auto części, akcesoriów i kosmetyków samochodowych. Na bieżąco reagujemy na potrzeby naszych klientów detalicznych oraz hurtowych i stale dostosowujemy do nich naszą ofertę. W asortymencie sklepu MOKAR znajduje się również pełna gama artykułów do samochodów elektrycznych.

Nasz sklep zlokalizowany jest Szamotułach, ale odwiedzają nas również klienci z okolicznych miast, takich jak: Poznań, Pniewy, Wronki czy Oborniki. Ponadto prowadzimy także sprzedaż przez Internet.

Oferta firmy

Oferta sklepu motoryzacyjnego MOKAR obejmuje ponad 300 000 auto części, praktycznie do każdego pojazdu. Mamy części do samochodów osobowych, dostawczych, jak i elektrycznych. Mamy oryginalne części, jak i ich zamienniki, w tym produkty marki ProfiPower. Oprócz części motoryzacyjnych znajdziesz u nas także akcesoria i kosmetyki samochodowe, akumulatory i materiały eksploatacyjne.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »