Logo firmy Odszkodowania Cars Paweł Długosz

Dopłaty do odszkodowań ODSZKODOWANIA-CARS

 (1 opinia) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 94  

Firma w Odi.pl

20 dni

Miejscowość

Łapanów

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

797 ... pokaż tel.797 950 034


Opis firmy Dopłaty do odszkodowań ODSZKODOWANIA-CARS

Firma zajmuje się odszkodowaniami. Specjalizacja firmy obejmuje głównie odszkodowania komunikacyjne (OC/AC). Dopłacamy do prawidłowej wysokości odszkodowania, gdyż ubezpieczyciele zaniżają ich wysokość, czasami nawet o połowę. Zaniżenia dotyczą około 95% przypadków odszkodowań.

Firma powstała w maju 2020r. Ma siedzibę w Łapanowie pod Krakowem. Od samego początku posiada dużą ilość klientów, którym udało się pomóc i dopłacić do odszkodowania. Posiadamy dużą bazę klientów. Ponadto, świadczymy przede wszystkim usługi dopłat do odszkodowań OC/AC (wypłacamy klientowi pieniądze z góry), w ciągu paru dni od podpisania umowy. Resztę sprawy prowadzimy już sami przeciwko ubezpieczycielowi. Mamy jedne z najwyższych dopłat na rynku, stosujemy atrakcyjne i niskie prowizje. Obsługujemy osoby fizyczne oraz inne podmioty, takiej jak: firmy transportowe, warsztaty samochodowe, pomoce drogowe, firmy posiadające floty samochodowe. Generalnie docieramy do klientów, którzy mieli szkody komunikacyjne do 3 lat wstecz.

Firma posiada Certyfikat - Firma Godna Zaufania. Z sukcesami reprezentujemy też firmy i osoby fizyczne w sądach przeciwko ubezpieczycielom (zaniżenia, dopłaty, odmowy wypłaty, opóźnienia, szkody osobowe-zdrowotne itp.). Ponadto, rozszerzamy ofertę dla warsztatów samochodowych (pełna obsługa).

Firma zatrudnia kilka osób, są to prawnicy, handlowcy, rzeczoznawcy itp.

Oferta firmy

Dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych:OC/AC
Kredyty Frankowe
Szkody zdrowotne,
Renty powypadkowe,
Polisolokaty,
Prowizje bankowe,
Wypadki w pracy,
Szkody majątkowe i inne,
Śmierć bliskiej osoby.
BEZPŁATNA ANALIZA W KAŻDEJ SPRAWIE !

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »