Logo firmy

Pani Od Wnętrz

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 213  

Firma w Odi.pl

ponad 8 miesięcy

Miejscowość

Kalisz

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

783 ... pokaż tel.783 633 912

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Pani Od Wnętrz

Właśnie kupiłeś mieszkanie i nie wiesz co dalej? Boisz się, że usługi projektowania wnętrz z Kalisza nie spełnią twoich potrzeb? Skontaktuj się ze mną ? zadbam o to, aby profesjonalnie i praktycznie stworzyć twoje mieszkanie od zera, od projektu, poprzez wizualizację, aż po dobór materiałów i najdrobniejszych szczegółów wykończenia w taki sposób, aby od pierwszej chwili każdy z moich klientów mógł poczuć się w nim jak u siebie. Klient i jego zadowolenie są dla mnie najważniejsze. Twoje wnętrza mogą codziennie zachwycać cię na nowo.

Oferta firmy

Podczas projektowania wnętrz w Kaliszu korzystam często z wizualizacji pomieszczeń - prezentowane wnętrza pokazane są w 3D, kolorze odpowiadającym danym materiałom wykończeniowym, oświetleniu imitującym światło dzienne lub sztuczne. Chętnie odpowiadam na każde pytania swojego klienta. Możesz skontaktować się ze mną za pośrednictwem telefonu, emaila, jak i formularza kontaktowego, który bez problemu znajdziesz na mojej stronie internetowej. Na mojej stronie internetowej znajdziesz także przykładowe realizacje - sprawdź mój styl.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »