Logo firmy

PHU Widnet Janusz Jurczyk

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 188  

Firma w Odi.pl

ponad 8 miesięcy

Miejscowość

Tarnowskie Góry

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

729 ... pokaż tel.729 978 980

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy PHU Widnet Janusz Jurczyk

Prosta obsługa systemu KolejkoBot ogranicza czas szkolenia pracowników do minimum, a przemyślane rozwiązania obniżają koszty wdrożenia i funkcjonowania. System KolejkoBot daje korzyści takie jak całkowita redukcja kosztów funkcjonowania w porównaniu z innymi systemami, a także samodzielny wybór interesujących elementów systemu oraz ich bezpośredni zakup, bezpłatne testowanie aplikacji na okres aż 30 dni oraz możliwość dodatkowego zarabiania, dzięki wbudowanemu modułowi emisji reklam. System KolejkoBot automatycznie podpowiada pracownikowi następne numery z kolejki do wyboru.

Oferta firmy

Opcje reklamowe oferowane przez system KolejkoBot powiększają zyski danej firmy. W systemie KolejkoBot można tworzyć dowolną ilość przycisków dla terminali i jednocześnie definiować dla nich dowolne komunikaty, które wyświetlają się na monitorach, w tym między innymi komunikaty takie jak następny proszę, trwa obsługa, za chwilę otwieramy, zapraszamy obok, nieczynne, zaraz wracam lub awaria. System kolejkowy oferowany przez firmę KolejkoBot posiada szereg funkcji umożliwiających sprawne operowanie tworzonymi kolejkami.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »