Logo firmy: MDS Projekty TechniczneMDS Projekty Techniczne
Nasza firma zajmuje się tworzeniem dokumentacji i wykonawstwem: w...
Logo firmy: AUER Polska Sp. z o.o.AUER Polska Sp. z o.o.
Ekologiczne: - śrutownice, - piaskarki, - oczyszczarki, -...
Logo firmy: Instytut Maszyn Spożywczych Sp. z o.o.Instytut Maszyn Spożywczych Sp....
Firma specjalizuje się głównie w produkcji maszyn do pierogów, n...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy Plast Sp. z o.o.

Plast Sp. z o.o. - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Plast Sp. z o.o.

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Plast Sp. z o.o.. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Rękawice foliowe HDPEImporter oferuje rękawice foliowe HDPE. Rękawice mają atest do kontaktu z żywnością. Dostępne zblokowane z perforacją, luzem i na kartonowej zawieszce. Pakowane po 100 szt. / opakowanie jednostkowe i 100 opakowań / karton zbiorczy. Dostępne roz ... czytaj dalej »
Fartuchy folioweImporter oferuje fartuchy foliowe jednorazowe, przednie, białe. Dopuszczone do kontaktu z żywnością. Fartuchy chronią przed wodą, tłuszczem, brudem. Bardzo przydatne w przemyśle spożywczym, przetwórczym, kosmetycznym, mięsnym. W opakowaniu j ... czytaj dalej »
Woreczki strunowe / torebki z zamkiem strunowymImporter oferuje woreczki strunowe w dwóch liniach: - ekonomicznej 35-40 mikronów, - premium 40-45 mikronów. Woreczki posiadają atest do kontaktu z żywnością. Nasze torebki strunowe mają czerwony pasek, który ułatwia otwieranie oraz okrągły o ... czytaj dalej »
Gumki recepturki lateksoweImporter poleca gumki recepturki w wielu rozmiarach, od średnicy 15mm do 100mm. Standardowe kolory to biały, czerwony i zielony. Pakowane jednostkowo po 1 kg i zbiorczo w kartony 20 kg. Dopuszczone do kontaktu z żywnością. Obok standardowych g ... czytaj dalej »
Worki PP polipropylenoweImporter oferuje worki PP polipropylenowe w wielu rozmiarach. Posiadamy worki o różnych gramaturach (grubościach) w zależności od potrzeb. Oferujemy worki PP od rozmiaru 40x60cm do 80x180cm. Nasze worki mogą być użyte w kontakcie z żywnością, speł ... czytaj dalej »