Logo firmy

AppleFresh

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 26  

Firma w Odi.pl

16 dni

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

225 ... pokaż tel.225 994 231

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy AppleFresh

W serwisie Apple Fresh wszystko jest świeże - podejście do obsługi klienta, a także troska o twój sprzęt. Stanowimy ekipę specjalistów, którzy pasjonują się serwisowaniem sprzętów takich jak MacBooki, iPady oraz iPhoney. Możesz przyjść do nas i powierzyć nam swój sprzęt, a my naprawimy to szybciej i lepiej niż w pozostałych serwisach. Zajrzyj do nas, przeczytaj nasze artykuły, by przekonać się, jak dużo wiemy o twoim sprzęcie. Odbierzemy go bezpłatnie na terenie Warszawy, a także odwieziemy go do ciebie po wykonanej naprawie.

Oferta firmy

Można o nas powiedzieć wszystko, ale na pewno nie to, że jesteśmy typowym serwisem Apple. Świadczymy usługi szybko i solidnie, starając się poświęcić maksimum czasu i umiejętności, a także zaangażowania, by Twój sprzęt wrócił do ciebie jak najszybciej. Czekamy na ciebie na ulicy Świętokrzyskiej w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 19:00, a w soboty od 11:00 do 14:00. W niedzielę odpoczywamy. Jeśli potrzebujesz porady możesz także do nas zadzwonić lub napisać mail.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »