Logo firmy

Wyposażenie łazienek Łódź, salon płytek, armatura łazienkowa - Mirad Beta

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 15  

Firma w Odi.pl

4 dni

Miejscowość

Łódź

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

426 ... pokaż tel.426 841 071

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Wyposażenie łazienek Łódź, salon płytek, armatura łazienkowa - Mirad Beta

Cały asortyment naszego salonu łazienek w Łodzi to certyfikowane wyroby sanitarne znanych na całym świecie europejskich marek. W naszym katalogu znajdują się produkty najlepszych fabryk. Dlaczego klienci wybierają nasz sklep? Niezależnie od tego, co zaplanowałeś - przeprowadzić kapitalny remont łazienki lub po prostu zaktualizować baterie, wymienić prysznic lub umywalkę, w naszym sklepie zawsze znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w najbardziej rozsądnych cenach. Dzięki naszym urządzeniom sanitarnym z łatwością stworzysz funkcjonalne, wygodne, nowoczesne i przytulne łazienki

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdują się setki modeli ceramiki sanitarnej i akcesoriów łazienkowych, a katalog cały czas jest uzupełniany o nowe produkty. U nas zawsze znajdziesz:, umywalki meblowe, umywalki nablatowe, umywalki wiszące, umywalki wolnostojące i wiele innych artykułów gospodarstwa domowego. Jesteśmy niezwykle wymagający w tworzeniu asortymentu, dlatego w naszym sklepie na pewno nie znajdziesz produktów wątpliwej jakości. Jednocześnie zadbaliśmy o to, aby katalog zawierał grupy towarów z różnych segmentów cenowych.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »