Logo firmy: Usługi Kosmetyczne Dorota ZywerUsługi Kosmetyczne Dorota Zywer
- Zabiegi pielęgnacyjne twarzy. - Zabiegi na ciało. - Pielęgnac...
Logo firmy: NANOSOFT Piotr SawickiNANOSOFT Piotr Sawicki
Oryginalne produkty prestiżowych marek: - Perfumy - Wody perfum...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy: Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego Adam ZawielakPracownia Rozwoju Osobistego i ...
- psycholog, - psychoterapia, - coaching i szkolenia....
Logo firmy Pracownia Psychologiczna Legacy Jolanta Górak-Bożęcka

Pracownia Psychologiczna Legacy Jolanta Górak-Bożęcka

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2239  

Firma w Odi.pl

ponad 9 lat

Miejscowość

Miechów

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

51 9... pokaż tel.51 930 70 02


Opis firmy Pracownia Psychologiczna Legacy Jolanta Górak-Bożęcka

P.P. Legacy to inicjatywa zespołu psychologów oraz terapeutów, którzy od maja 2013 r. zajmują się szeroko pojętą pomocą psychologiczno-terapeutyczną dla mieszkańców powiatów miechowskiego, kazimierskiego i ościennych. Nasze pracownie znajdują się w Miechowie przy ul. Racławickiej 47b oraz w Kazimierzy Wielkiej na ul. Kolejowej 27f (Centrum Medyczne Max Med). Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu oraz oprogramowaniu skróciliśmy czas badania psychotechnicznego, staramy się także aby zminimalizować stres związany z takim badaniem: unikamy badań grupowych, na klienta czeka przytulna poczekalnia oraz napoje. Współpracujemy z wieloma lekarzami medycyny pracy, psychiatrą, okulistą oraz NZOZ-ami, dzięki czemu możemy udzielić informacji - co i gdzie załatwić. Nasi klienci dodatkowo otrzymują rabaty na usługi firm zaprzyjaźnionych, m.in. na ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne.

Oferta firmy

Pracownia Psychologiczna Legacy to dwie profesjonalnie wyposażone placówki, w których świadczymy usługi psychologiczne (badamy kierowców, operatorów maszyn, osoby pracujące na wysokości, osoby skierowane na badanie przez starostę/policję czy lekarza), sporządzamy opinie psychologiczne, wspieramy i udzielamy konsultacji psychologicznych. Dzięki współpracy z terapeutami organizujemy spotkania oraz zajęcia dla osób uzależnionych i ich rodzin. Prowadzimy szkolenia dla szkół, instytucji i firm dotyczące aspektów psychologicznych, problemów wychowawczych a także motywacji, kierowania zespołem, psychologii sprzedaży i wielu innych.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »