POLSYSTEM SI Sp. z o.o. S.K.A.
Firma POLSYSTEM prowadzi szeroką działalność w zakresie elektroni...
Centrum Doradztwa Prawnego PROM...
a) krótka informacja prawnacena usługi: 10 zł. b) pisemna porada...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Poltrop
- Pośrednictwo pracy - Doradztwo personalne - Poradnictwo zawod...
Logo firmy Pralnia Wodna Tama - Tadeusz Dzierżak

Pralnia Wodna Tama - Tadeusz Dzierżak

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 92  

Firma w Odi.pl

ponad 4 miesiące

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

602 ... pokaż tel.602 586 220

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Pralnia Wodna Tama - Tadeusz Dzierżak

Pralnia Wodna Warszawa

Jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego, hotelu, zakładu kosmetycznego lub fryzjerskiego? Chcesz zadbać o to, by Twoje materiały odzyskały drugie życie? Usługi pralnicze to coś, czym z pewnością musisz się zainteresować!

Idealnie czyste, miękkie i pachnące pranie - to marzenie większości z nas. To wszystko jest możliwe, jeśli skorzystasz z usług naszej Pralni Wodnej TAMA w warszawskich Bielanach! Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

TAMA to profesjonalna pralnia wodna, która świadczy swoje kompleksowe usługi pralnicze nieprzerwanie od 1997 roku. Przez ponad 25 lat obecności na rynku zgromadziliśmy ogromne doświadczenie oraz obszerną wiedzę i umiejętności praktyczne. Naszym priorytetem jest nieustanne spełnianie oczekiwań naszych Klientów, dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Każde zlecenie jest dla nas inne, każdy rodzaj tkaniny również - dlatego też posiadamy indywidualne podejście do wszystkich spraw. Wobec tego starannie analizujemy dany przypadek, rozpoznajemy potrzeby Klienta i dobieramy rozwiązania, które przyniosą najkorzystniejsze efekty.

Nasza pralnia wodna powstała z połączenia pasji, wiedzy oraz chęci pomocy innym w praniu zabrudzonych materiałów. Ze względu na to nasz zespół pracowników tworzą ludzie z pasją, wieloletnim doświadczeniem oraz niesamowitymi umiejętnościami praktycznymi. Doskonale wiemy, jak poradzić sobie z trudno zmywalnymi zabrudzeniami. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości środki czyszczące, które pozbędą się uporczywych plam raz a dobrze! Możemy zapewnić, że detergenty są w całkowicie bezpieczne i nie naruszają struktury materiału. Wobec tego nie musisz martwić się o stan Twojej odzieży - z nami wszystko wróci do Ciebie w nienaruszonym stanie, a do tego będzie niezwykle czyste, pachnące i poskładane!

TAMA Pralnia Wodna Warszawa oferuje szereg usług pralniczych tj.:

- pranie odzieży roboczej,
- pranie ręczników,
- pranie pościeli,
- pranie obrusów,
- pranie wodne fartuchów,
- pranie z maglem.

Oprócz standardowej oferty dla Klientów biznesowych świadczymy również usługi dla Klientów indywidualnych oraz te, które są nieobjęte podstawową ofertą. Dla przykładu oferujemy np. pranie sukien ślubnych, pranie bielizny, pranie dywanów, pranie firanek i wiele innych usług.

Nie masz możliwości odwiedzenia naszej pralni osobiście? Nie martw się! Doskonale wiemy, że nie zawsze istnieje możliwość dostarczenia, a następnie odebrania prania na miejscu. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zapewniamy usługę kuriera, który dostarcza pranie na terenie całej Warszawy.
Jak to zrobić? To proste - wystarczy, że do nas zadzwonisz i podasz adres, następnie nasz kierowca przyjedzie i odbierze Twoje pranie, a po skończonej usłudze niezwłocznie dostarczy je wprost pod same drzwi!

Wszystkie tkaniny dostarczamy elegancko złożone! W zależności od predyspozycji Klienta możemy złożyć je w kostkę, zwinąć w wałek lub umieścić na wieszakach. To Ty decydujesz o tym, która forma będzie dla Ciebie najwygodniejsza!

Warto wiedzieć, że czas realizacji prania jest w głównej mierze uzależniony od ilości materiałów oraz wybranych przez Klienta dodatkowych usług.
Z usług pralni TAMA może skorzystać wiele Klientów, zarówno biznesowych, jak również osób fizycznych. Wobec tego oferujemy profesjonalne pranie dla właścicieli:

- lokali gastronomicznych,
- hoteli,
- pensjonatów,
- zakładów kosmetycznych,
- zakładów fryzjerskich,
- klubów fitness,
- ośrodków agroturystycznych,
- oraz wielu innych!

Potrzebujesz prania wodnego? Szukasz rzetelnej pralni na terenie Warszawy? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Atrakcyjne ceny, miła obsługa, kompleksowe usługi pralnicze - to wszystko zapewni Ci TAMA Profesjonalna Pralnia Warszawa!

Gwarantujemy, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

TAMA Pralnia Wodna Warszawa - jakość dla wymagających.

Sprawdź i skontaktuj się z nami!

Oferta firmy

- pranie ręczników,
- pranie pościeli,
- pranie z maglem,
- pranie odzieży roboczej,
- pranie obrusów,
- pranie wodne na indywidualne zamówienie.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »