Logo firmy

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Prorental Tomasz Kaczer

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 22  

Firma w Odi.pl

9 dni

Miejscowość

Będzin

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

661 ... pokaż tel.661 010 170

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Prorental Tomasz Kaczer

Prorental wypożyczalnia maszyn posiada ciekawą ofertę różnego rodzaju sprzętu budowlanego oraz narzędzi. Pracownicy firmy reprezentują profesjonalne podejście do klienta, a także merytoryczną wiedzę i pomoc w zakresie doradztwa. Sprzęty oferowane przez nich to bogato wyposażone i ubezpieczone na wypadek nieprzewidzianych i niekorzystnych zdarzeń urządzenia. Stan techniczny wynajmowanych maszyn oraz narzędzi jest nienaganny. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą wypożyczalni której siedziba znajduje się w Będzinie.

Oferta firmy

Zapraszamy do naszej wypożyczalni agregatów prądotwórczych oraz innych sprzętów budowlanych. Nazywam się PRORENTAL i w naszej ofercie znajdziecie masę urządzeń i narzędzi najlepszych światowych firm oraz prestiżowych marek. Klientów traktujemy w osobne sposób, ponieważ zależy nam na rozwiązaniu waszego problemu. Ceny są bardzo konkurencyjne. Każdy sprzęt jest dokładnie opisany na stronie. Możliwość wypożyczenia sprzętu nawet na ponad 15 dni. Zapraszamy do zapoznania się dokładniej z ofertą naszej placówki oraz do kontaktu.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »