Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Anna Raczkowska Usługi Rozmaite...
Oferujemy spływy takimi rzekami jak: - Drwęca - Nogat - Dzier...
Biuro Podróży Variustur Bogdan ...
BP VARIUSTUR Działający od 1990 roku, sprawdzony organizator wyci...
Atlas Travel
ATLAS TRAVEL poleca swoje usługi w zakresie: - Organizowania wy...
Logo firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Dariusz Mróz

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Dariusz Mróz

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2045  

Firma w Odi.pl

ponad 5 lat

Miejscowość

Kielce

Rok założenia

2013

Zatrudnionych

21-40

Telefon

668 ... pokaż tel.668 820 985


Opis firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Dariusz Mróz

Willa Hueta to czterogwiazdkowy (****) hotel w obiekcie zabytkowym, zlokalizowany tylko 0,5km od ścisłego centrum Kielc i 3km od Centrum Targowego. Nasz obiekt noclegowy oddaje do Państwa dyspozycji 12 klimatyzowanych, luksusowych pokoi.

Restauracja Spektrum Smaku w Willi Hueta serwuje wykwintne dania, wina oraz desery klasycznej kuchni francuskiej, jak i polskiej. Przyrządzanie tak znakomitych potraw to sztuka, a nasz Szef Kuchni opanował ją do perfekcji. Połączenie kuchni francuskiej i polskiej tworzy niepowtarzalny smak, który poruszy najbardziej wymagające podniebienia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kompleksu nowoczesnych sal konferencyjnych. Specjalizujemy się w organizowaniu eventów, szkoleń, konferencji, zjazdów, sympozjów, imprez integracyjnych oraz spotkań okolicznościowych wraz z kompleksową obsługą techniczną, gastronomiczną i hotelową. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 nowoczesne, klimatyzowane, wielofunkcyjne sale konferencyjne.

Oferta firmy

Willa Hueta - czterogwiazdkowy (****) hotel w obiekcie zabytkowym. Restauracja Spektrum Smaku oraz centrum konferencyjne.

Oferujemy 12 pokoi hotelowych. Zachęcamy do konsumpcji w Naszej restauracji dań z kuchni europejskiej - polskiej, francuskiej. Zapraszamy do organizacji szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych.

Obszar działania firmy

Kielce

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »