Logo firmy: P.P.H. Reman 88 Marek AndrzejewskiP.P.H. Reman 88 Marek Andrzejew...
Proponujemy Państwu dodatkowo artykuły: - pościel satynowa - po...
Logo firmy: Green House Dariusz KępaGreen House Dariusz Kępa
Montujemy szybko, solidnie i tanio: - rolety zewnętrzne, bramy ...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy: BUD-REM Krzysztof GórskiBUD-REM Krzysztof Górski
Nasza firma zajmuje się m.in.: - wykonywaniem mebli - malowanie...
Logo firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 273  

Firma w Odi.pl

ponad 9 miesięcy

Miejscowość

Mrągowo

Rok założenia

1990

Zatrudnionych

21-40

Telefon

695 ... pokaż tel.695 094 716


Opis firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Panda Piotr Kwiatkowski

PANDA Mrągowo to profesjonalna firma świadcząca usługi cyklinowania podłóg, montażu bram, okien, drzwi wewnętrznych i drzwi zewnętrznych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na precyzyjne i trwałe wykonanie każdego zlecenia. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością, a klienci cenią nas za rzetelność i terminowość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i przekonania się, że jesteśmy najlepszym wyborem dla Państwa projektów remontowych w Mrągowie.

Panda Mrągowo. Sprzedajemy i montujemy: bramy, drzwi, okna

Nazywamy się Panda i jesteśmy aktywni w branży sprzedażowo-montażowej okien, drzwi oraz bram od ponad 30 lat. Przez ten czas wykonaliśmy szereg różnych projektów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów biznesowych. W asortymencie naszej firmy znajdują się najlepsze drzwi wejściowe do domu, drzwi wewnętrzne, okna PCV, okna drewniane i metalowe oraz bramy garażowe różnych typów. Sprzedajemy także akcesoria do remontów i samochodowe produkty lakiernicze. Dokonujemy fachowego montażu zakupionych produktów.
Drzwi, bramy, okna Mrągowo. Darmowy pomiar, pełna konsultacja i fachowy montaż.

Po skontaktowaniu się z nami ustalamy termin i przyjeżdżamy by dokonać pomiarów w lokalizacji wskazanej przez klienta. Zajmujemy się zarówno niewielkimi robotami w domach prywatnych, jak i dużymi przedsięwzięciami inwestorskimi. Zakresem lokalizacyjnym naszych prac jest miasto Mrągowo i najbliższe okolice zlokalizowane na terytorium województwa warmińsko-mazurskiego. Cechuje nas fachowe podejście do klienta i szeroki wybór produktów w sklepie.

Oferta firmy

DRZWI

W naszej ofercie znajdziesz zarówno mieszkaniowe drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne od renomowanych producentów. Posiadamy drzwi drewniane, metalowe, szklane i z łączonych materiałów do różnych zastosowań.

OKNA

Dysponujemy nowoczesnymi oknami plastikowymi, aluminiowymi, drewnianymi, dachowymi oraz tarasowymi. Posiadamy okienne akcesoria dekoracyjne, dzięki którym poprawia się wygląd i funkcjonalność przestrzeni.

BRAMY

Posiadamy zabudowane bramy segmentowe, uchylne, rozwierne i roletowe. Oprócz nich w naszym asortymencie znajdują się również różnorodne bramy z przęsłami, będące kluczowym elementem ogrodzenia posesyjnego.

USŁUGI

Nasi fachowcy dokonują szczegółowych pomiarów i kompleksowo montują: drzwi, okna i bramy. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to dokonują demontażu starych elementów. Oprócz tego zajmują się pracami wykończeniowymi i układaniem podłóg, w tym paneli winylowych.

Sprawdzone wyroby stolarskie i elementy montażowe od znanych producentów

Sprzedajemy produkty cenionych marek, m.in. Wikęd, Wiatrak, KMT Stal, Barański Drzwi, Barański Smart, DOORsystem, MK Door, Polstar, Setto, Stalprodukt, Drutex, Witraż Okna, Okpol, Krispol. Ponadto posiadamy na stanie drzwi Dre, Porta, Ekrado, Invado, Pol-Skone, Drzwi Centurion, Porta Drzwi. Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą produktów marki Wiśniowski. Działamy na terenie Mrągowa i sąsiadujących miejscowości.


- Olsztyn
- Dobre Miasto
- Lidzbark Warmiński
- Bartoszyce
- Kętrzyn
- Węgorzewo
- Giżycko

- Ryn
- Mikołajki
- Orzysz
- Pisz
- Rozogi
- Szczytno
- Barczewo

Obszar działania firmy

Mrągowo, Giżycko, Kętrzyn, Mikołajki, Ryn, Piecki, Szczytno, Biskupiec, Barczewo, Olsztyn, Mazury, warmińsko-mazurskie

Marki w ofercie firmy

Wikęd, Wiatrak, KMT Stal, Barański Drzwi, Barański Smart, DOORsystem, MK Door, Polstar, Setto, Stalprodukt, Drutex, Witraż Okna, Okpol, Krispol. Ponadto posiadamy na stanie drzwi Dre, Porta, Ekrado, Invado, Pol-Skone, Drzwi Centurion, Porta Drzwi

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »