Logo firmy: Firma Handlowa Krak-Pas G.G. Grażyna GąstołFirma Handlowa Krak-Pas G.G. Gr...
Certyfikowany, profesjonalny sprzęt do zabezpieczenia ładunku. W ...
Logo firmy: Mafo Sp. z o.o.Mafo Sp. z o.o.
- przeprowadzki lokalne (Kraków i małopolskie) - przeprowadzki m...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Gepard Daniel WalkowiakGepard Daniel Walkowiak
Przewozy międzymiastowe,czyli do każdego miejsca wybranego w Pols...
Logo firmy

P.S.T Polbod-Trans Sp. z o.o. - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy P.S.T Polbod-Trans Sp. z o.o.

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę P.S.T Polbod-Trans Sp. z o.o.. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Regularne linie dla przesyłek drobnych na trasach: Sosnowiec- Mediolan- Sosnowiec + dystrybucja na terenie całej Polski i całych Włoch Sosnowiec-Barcelona-Sosnowiec + dystrybucja na teren całej Polski i Hiszpanii + Portugalia i Maroko Transport ch ... czytaj dalej »
Usługi przeładunkowe - przygotowywanie przesyłek do dystrybucji , kompletowanie przesyłek w jednostki transportowe. Składowanie towarów. Prowadzenie magazynów przyzakładowych. ... czytaj dalej »
Transport ładunków na terenie Europy Tabor własny: samochody dostawcze -DMC do 3,5 to samochody ciężarowe - DMC 7,5 to , 12 to , 16 to , zestawy z naczepami konwencjonalnymi i chłodnie ... czytaj dalej »
organizowanie transportów na terenie Europy przesyłek: drobnicowych w zbiorowym transporcie, doładunki samochody kompletne transporty na terenie kraju: drobnica w zbiorowym transporcie samochody dostawcze dedykowane ... czytaj dalej »