Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
LC Systems Sp. z o.o.
Sprzedaż urządzeń lokalizacji GPS Montaż lokalizatorów GPS oraz ...
FES Sp. z o.o. Sp. k.
Festechnologia m.in.: - systemy monitoringu, - systemy zabez...
Ambex Iwona Plucińska
WELLER - lutownice, stacje lutownicze, stacje serwisowe, groty i ...
Logo firmy Quantex Idencom Polska

Quantex Idencom Polska

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 8530  

Firma w Odi.pl

ponad 9 lat

Miejscowość

Wieliczka

Rok założenia

1999

Zatrudnionych

1-4

Telefon

128 ... pokaż tel.128 813 311

Wersje językowe opisu firmy:
  • Angielska wersja opisu firmy
  • Niemiecka wersja opisu firmy
  • Francuska wersja opisu firmy
  • Rosyjska wersja opisu firmy
  • Włoska wersja opisu firmy
  • Hiszpańska wersja opisu firmy

Opis firmy Quantex Idencom Polska

IDENCOM Group (Berlin-Germany / Zürich-Switzerland) to firma technologiczna, która specjalizuje się w rozwiązaniach kontroli dostępu dla producentów drzwi. Idencom GmbH jest producentem BioKey Fingerprint-czytnika linii papilarnych. W portfolio Idencom znajdują się zarówno rozwiązania technologiczne jak i seria własnych produktów. Siedziba Idencom mieści się w Berlinie. Dzięki swojej międzynarodowej sieci handlowych Partnerów, Idencom zaopatruje klientów na całym świecie w czytniki linii papilarnych Made in Germany. Przedsiębiorstwo stawia na wysokie standardy rozwiązań i obsługi klienta. Rynek polski obsługiwany jest przez Idencom Polska.

Od 17 lat Idencom należy do grona światowych liderów rynku czytników linii papilarnych. Przez te lata stworzyliśmy skutecznie funkcjonujące systemy czytników linii papilarnych dla producentów drzwi i branży zabezpieczeń. Na czytnikach Idencom pracują światowi giganci tacy jak AssaAbloy, Honeywell, GU, Winkhaus, Fuhr.

Oferta firmy

CZYTNIK LINII PAPILARNYCH
Rozwiązanie BioKey przeznaczone jest dla producentów drzwi i branży zabezpieczeń i branży elektrotechnicznej . Dzięki możliwości integracji czytnika we wszystkie produkty, umożliwia on producentom tworzenie własnych linii na potrzeby klientów. Czytnik jest kompatybilny ze wszystkimi elektromechanicznymi zamkami i elektrozaczepami. Specjalnie przygotowany kabel umożliwia podłączenie Plug & Play. Proste podłączenie zarówno do drzwi (aluminiowych, PCV, drewnianych, stalowych) jak i ościeżnic jest podstawą sprawnej integracji BioKey w procesie produkcji drzwi.

KLAWIATURA NUMERYCZNA Z KODEM
Innowacje BioKey klawiatura numeryczna z kodem z nierdzewnej stali i Bluetooth bazują na wielokrotnie nagrodzonym BioKey design i poszerzają modułowy system jako uzupełnienie do czytnika linii papilarnych.
Klawiatura z kodem z nierdzewnej stali sprawdza się również jako system modułowy. Różne warianty produktu oferowane do implementacji z drzwiami, do montażu natynkowego lub wpuszczane np. do uchwytu drzwiowego umożliwiają wykorzystanie klawiatury jako kontroli dostępu w różnych branżach i produktach.

GATE-czytnik linii papilarnych
Montaż obok drzwi
Nowa linia produktów Gate New Line stawia do dyspozycji przedsiębiorcom z branży elektrotechnicznej i metalowej wysokojakościowy system kontroli dostępu do montażu natynkowego i podtynkowego.
Gate New Line zawiera rozwiązania Stand-Alone lub pracujące w sieci. Wersje Stand-Alone można zaprogramować w systemie Masterfinger bezpośrednio poprzez obudowę zewnętrzną bez konieczności komputera lub kodów.
Rozwiązania sieciowe (RS 485 lub TCP/IP) nadają się szczególnie dla większych przedsiębiorstw.

GATE QUATTRO
Montaż obok drzwi
Czytnik linii papilarnych, Klawiatura z kodem lub Bluetooth jako kontrola dostępu z możliwością podłączenia do 4 urządzeń:
1-jednym palcem otwieramy drzwi
2-drugim palcem otwieramy bramę garażową
3-trzecim palcem aktywujemy lub wyłączamy alarm
4-czwartym palcem + NX konvektor aktywujemy KNX funkcje
Wersja natynkowa wykonana ze szlachetnej stali montowana obok drzwi na murze lub podtynkowa do montażu w puszce.

GATE NETWORK rozwiązanie sieciowe
Montaż obok drzwi
BioKey Gate New Line TCP/IP Network AP (montaż natynkowy)/UP (montaż podtynkowy) jest komfortowym rozwiązaniem biometrycznym dla przedsiębiorstw i instytucji. W przypadku BioKey Gate New Line TCP/IP Network nie jest potrzebna dodatkowa kontrola bo autoryzowanie użytkowników na poszczególne drzwi można ustawić bezpośrednio na komputerze. Software prowadzi protokół drzwi z możliwością wglądu.

Marki w ofercie firmy

Idencom

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »