Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Centrum Nieruchomości Dominium Beata TrykaCentrum Nieruchomości Dominium ...
Proponujemy Państwu swoje usługi w zakresie: * kupna i sprze...
Logo firmy: Korporacja Mediator Nieruchomości Sp. z o.o.Korporacja Mediator Nieruchomoś...
KORPORACJA MEDIATOR NIERUCHOMOŚCI specjalizuje się w pośrednictwi...
Logo firmy: Nieruchomości Sojeccy Jacek SojeckiNieruchomości Sojeccy Jacek Soj...
- pośrednictwo w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości - ...
Logo firmy Axem Sp. z o.o.

Axem Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1814  

Firma w Odi.pl

ponad 13 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

2009

Zatrudnionych

5-10

Telefon

22 2... pokaż tel.22 242 80 60


Opis firmy Axem Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Miasteczku Wilanów. Gwarantujemy sprawną, rzetelną i profesjonalną obsługę w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zapraszamy do współpracy na zasadzie umowy ekskluzywnej (na wyłączność) - jest to dojrzała forma współpracy oferująca ogromne korzyści dla Klienta i agenta. W trosce o interesy naszego Klienta reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji!

Bazujemy na ponad 40-letnich doświadczeniach firmy RE/MAX, zrzeszającej ponad 93 000 agentów w prawie 6500 biur w ponad 95 krajach. RE/MAX to najbardziej znana na świecie sieć agencji nieruchomości - lider w branży.

NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX!

Wiemy jak trudną decyzją jest kupno, sprzedaż czy wynajem nieruchomości. Nasi agenci to jednocześnie doradcy, zapewniający sprawną, skuteczną i profesjonalną obsługę Klienta i dążący do Jego maksymalnej satysfakcji. Poza posiadaniem odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia, biorą oni udział w regularnych szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Są również na bieżąco ze wszystkimi zmianami planowanymi lub wprowadzanymi na rynek nieruchomości, jak też śledzą najnowsze prognozy i wyniki sprzedażowe, aby zapewnić aktualne, niestandardowe rozwiązania.

Współpracujemy z wieloma partnerami, takimi jak radcy prawni, notariusze, doradcy kredytowi, inspektorzy techniczni, dekoratorzy wnętrz, firmy remontowe czy przeprowadzkowe itp. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowy serwis nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach. Domy, mieszkania, lokale usługowe, działki rolne, leśne, rekreacyjne, budowlane - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Klientów zapraszamy do współpracy, gwarantując pełne zaangażowanie, profesjonalną pomoc oraz sukces zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy jesteście gotowi powierzyć nam swoje sprawy. Marka RE/MAX nigdy nie zawodzi. Byłym, obecnym i przyszłym Klientom dziękujemy za zaufanie.

Oferta firmy

- domy,
- mieszkania,
- grunty.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »