Logo firmy

Serwis Aparatów Cyfrowych i Kamer Video Poznań

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1312  

Firma w Odi.pl

ponad 10 lat

Miejscowość

Poznań

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

663 ... pokaż tel.663 599 889

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Serwis Aparatów Cyfrowych i Kamer Video Poznań

Zajmujemy się naprawą aparatów fotograficznych i kamer video sony, canon, nikon, panasonic, fuji, olympus, samsung, casio, pentax, kodak, sigma, tamron. Posiadamy własnych techników oraz duży magazyn części zamiennych, co daje gwarancję najkrótszych terminów napraw. na wykonane usługi udzielamy gwarancji !

Oferta firmy

Specjalizujemy się w naprawie aparatów cyfrowych i kamer video. Naszym priorytetem jest świadczenie usług najwyższej jakości w najniższej cenie. Prowadzimy serwis aparatów fotograficznych, cyfrowych, kompaktowych, lustrzanek, obiektywów, lamp błyskowych oraz kamer wideo. Posiadamy własnych Techników oraz duży magazyn części zamiennych, co znacząco wpływa na czas realizacji napraw.Na wykonane usługi udzielamy GWARANCJI!


Promocja- czyszczenie filtrów matrycy w lustrzankach cyfrowych tylko 60 zł !


Według opinii klientów jesteśmy najbardziej przyjaznym serwisem sprzętu foto w poznaniu. chcesz się przekonać- sprawdź sam :-)

naprawa serwis aparatów cyfrowych, kamer video, obiektywów, lamp błyskowych

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »