Logo firmy: Studio Halny Monika SzyndlerStudio Halny Monika Szyndler
Oferujemy:   - sceny plenerowe - nagłośnienie, - oświetlenie ...
Logo firmy: Adrenalina Park s.c.Adrenalina Park s.c.
Znajdziesz tutaj parki linowe, tyrolki 150m i 320m, quady, zorbin...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy: Firma Tomkiel Sylwia TomkielFirma Tomkiel Sylwia Tomkiel
Urodziny dziecka, wesele, komunie, przyjęcia rodzinne, festyny, t...
Logo firmy Sporty Ekstremalne 4x4

Sporty Ekstremalne 4x4

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2441  

Firma w Odi.pl

ponad 12 lat

Miejscowość

Nowa Gadka

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

515 ... pokaż tel.515 124 731


Opis firmy Sporty Ekstremalne 4x4

Pomysł stworzenia centrum sportów ekstremalnych-głównie off-road, narodził się poprzez uczestnictwo w licznych indywidualnych i zbiorowych wyprawach off-road, szlakami turystycznymi oraz profesjonalnymi trasami extremalnymi. Od wielu lat właściciel firmy Sporty Ekstremalne 4x4 czynnie związany jest z polskim off-roadem. Jest też wielokrotnym, organizatorem i współorganizatorem wypraw off-road oraz rajdów terenowych. Jest członkiem klubu Opel Frontera. Pasjonat samochodów terenowych, właściciel m. in. unikalnego Opla Frontery. Interesuje się starymi motocyklami motocrossowymi, samochodami terenowymi, quadami, alpinistyką oraz wszelkiego rodzaju przeróbkami konstrukcyjnymi.
Tor off-road został zaprojektowany tak, aby zapewnić fanom off-roadu różnorodność zarówno podłoża, jak i ukształtowania terenu. Podczas przejazdu po torze, na kierowców czeka wiele ciekawych i trudnych prób, wymagających nie lada umiejętności. Tor urozmaicają odcinki błotne, wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, na których możecie Państwo spróbować swoich możliwości, prowadząc pojazdy 4x4: quadyi auta terenowe.

Oferta firmy

Z NAMI AKTYWNIE SPĘDZISZ CZAS !!!
OFF-ROAD 100% LEGALNIE TYLKO U NAS !!!
Właściciel firmy Sporty Ekstremalne 4x4, to pomysłodawca i twórca jedynego w rejonie Łodzi centrum rekreacji off-road, wyposażonego w bogate zaplecze do zabaw i ćwiczeń off-road. Wybudował tor off-road dla quadów i aut terenowych na pow. ok. 2 ha,
przy trasie nr 71: Rzgów-Pabianice, na którym:
organizuje Imprezy Integracyjne dla Firm, Wieczory Kawalerskie, wynajmuje quady i auta terenowe Klientom Indywidualnym.
Wypożyczamy profesjonalne quady: YamahaGrizzly 660, Honda Foreman 500 i Fourtrax 250, Kawasaki Brute Force 750 i auta terenowe przystosowane do jazdy w ciężkim terenie: Opel Frontera, Ford Bronco, Jeep Grand Cherokee, Mitsubishi Pajero, Nissan Patrol.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »