Abacom Grzegorz Maciejewski
- spływy pontonem na rzece Poprad, - spływy kajakowe na rzece P...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Adam Szczepanik
Kajaki spływy kajakowe na Mazurach Spływy kajakowe szlakiem Kru...
Travel Club - Biuro Podróży Mac...
Współpracujemy tylko z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatoram...
Logo firmy Studio Podróży

Studio Podróży

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1465  

Firma w Odi.pl

ponad 9 lat

Miejscowość

Gdynia

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

503 ... pokaż tel.503 301 889

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Studio Podróży

Jesteśmy mutli agencją turystyczną zarejestrowaną pod nazwą Studio Podróży, zajmujemy się sprzedażą ofert sprawdzonych polskich biur podróży. Współpracujemy tylko z organizatorami turystycznymi którzy posiadają aktualne gwarancje ubezpieczeniowe i wpis do Ewidencja Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

Pracownicy naszego biura to wykwalifikowani konsultanci z wieloletnim doświadczeniem zdobytym dzięki rozlicznym wyjazdom w różne zakątki Świata. Podczas wyjazdów studyjnych zapoznajemy się z bazą hotelową oraz standardem obsługi poszczególnych biur podróży. Naszą pasją są podróże, a zdobyte doświadczenie pomaga nam w profesjonalnym doradztwie i pomocy w doborze oferty.

Aby mogli Państwo poznać magię podróży i zobaczyć piękno świata oferujemy bardzo szeroki wachlarz możliwości wyjazdu.

Dzięki rozbudowanej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z aktualną ofertą oraz dokonywać rezerwacji o każdej porze i z każdego miejsca. Służymy pomocą w doborze ofert i rezerwowniu ich. Dzięki nowoczesnemu systemowi obsługujemy klientów z całej Polski. W naszej bazie znajdą Państwo propozycje z wylotami ze wszystkich portów lotniczych oraz wyjazdy autokarowe z wielu miejsc w Polsce. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście w biurze mieszczącym się na ul. Świętojańskiej 116 w Gdyni.

Proponujemy Państwu pełen zakres produktów turystycznych: wycieczki lotnicze i autokarowe, kolonie i obozy, hotele, bilety lotnicze, autokarowe, promowe, imprezowe, ubezpieczenia turystyczne, wynajem samochodów.

Jesteśmy biurem podróży, w którym każdy znajdzie wymarzone wakacje dla siebie. Jako nieliczne biuro posiadamy możliwość zakupu transferu z miasta zamieszkania na lotnisko w innym mieście i z powrotem (dotyczy wybranych ofert).

Oferta firmy

- Oferty wypoczynkowe
- Wycieczki objazdowe
- Wypoczynek i zwiedzanie
- Wycieczki Egzotyczne
- Wczasy dla seniorów
- Travel Senior
- Narty Samolotem
- Narty i snowboard
- Obozy i kolonie

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »