Logo firmy

Wypożyczalnia maszyn budowlanych

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 69  

Firma w Odi.pl

ponad 1 miesiąc

Miejscowość

Bojszowy

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

693 ... pokaż tel.693 385 700

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Wypożyczalnia maszyn budowlanych

Staramy się spełniać potrzeby każdego klienta. Jeśli masz do nas daleko, zadzwoń - być może jesteśmy w twojej okolicy. Nasze usługi i maszyny umożliwiają szybką i bezproblemową realizację każdego założonego projektu. Dbamy o naszych klientów, dlatego oferujemy wyłącznie sprzęt ubezpieczony, regularnie serwisowany i przygotowany na każdą okazję. Wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy? Podpowiemy ci rozwiązanie najlepsze do twoich potrzeb. Z nami masz pewność najwyższej wydajności ? pomożemy ci uniknąć dodatkowych kosztów.

Oferta firmy

Nie zawsze warto decydować się na zakup sprzętu budowlanego, dlatego oferujemy ci możliwość wypożyczenia najlepszych rozwiązań. Z nami możesz skorzystać z najróżniejszych opcji - wynajem na najróżniejsze okresu czasu dostosowane do twoich potrzeb. Dla ciebie podrzucimy urządzenie pod wskazany adres - wówczas cena transportu będzie jeszcze niższa. Decydując się na wypożyczanie sprzętu zyskujesz pewność, że sprzęt będzie w stu procentach sprawny. To ogromna zaleta z której warto skorzystać - sam się o tym przekonaj.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »