Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Norpol Norbert Polok
Sprzedaż detaliczna i hurtowa artykułów elektrycznych Usługi e...
Firma Handlowo Usługowo Przemys...
W ofercie firmy znaleźć można: okna, drzwi, witryny, elewacje, z...
Firma Produkcyjno-Usługowo-Hand...
Ogrodzenia, elewacje o fakturze piaskowca łupanego (naturalnie łu...
Logo firmy Uni-Lux Sp. z o.o.

Uni-Lux Sp. z o.o. - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Uni-Lux Sp. z o.o.

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Uni-Lux Sp. z o.o.. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Osuszacz przemysłowy  Fral FD160Osuszacz przemysłowy Fral FD160, który umożliwia stałą kontrolę nad stopniem wilgotności panującej w pomieszczeniach magazynowych i przemysłowych. Ma to ogromne znaczenie min. przy towarach o wymagającej specyficznego przechowywania. Osuszacz FD 160 ... czytaj dalej »
Osuszacz Fral SUPERDRYER62SUPERDRYER62 to profesjonalny osuszacz firmy Fral, najlepiej odnajdujący się przy pracach budowlanych. Przemyślana konstrukcja znacząco wpłynęła na jego funkcjonalność, dzięki odpowiednio dobranym kołom, urządzenie może być transportowane bez zbędneg ... czytaj dalej »
Klimatyzator przenośny FRAL FSC14.2Klimatyzator Fral FSC14.2 jako pierwszy na rynku został specjalnie zaprojektowany aby być jednocześnie prawdziwym, bardzo wydajnym osuszaczem powietrza, który nie musi chłodzić pomieszczenia! Jest to jedyny na rynku klimatyzator, który może stać ... czytaj dalej »
FRAL FSC 25 7,1 kW przemysłowy klimatyzator przenośnyFral FSC 25.3 to nowoczesny wysoko wydajny, mobilny klimatyzator przemysłowy sterowany elektronicznie. FRAL FSC25.3 to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zastosowanie klimatyzatora stacjonarnego. Pokaźne rozmiary urządzeni ... czytaj dalej »
ELFI 900 rewelacyjnie cichy szwedzki oczyszczacz powietrzaProfesjonalny oczyszczacz powietrza największego szwedzkiego producenta oczyszczaczy powietrza. Elfi 900 jest najlepszy do dużych pomieszczeń - max.160m². Ten super mocny oczyszczacz o wysokim wskaźniku CADR jest wyjątkowo skuteczny. Zasad ... czytaj dalej »