Logo firmy VoxRental s.c.

VoxRental - Wypożyczalnia Sprzętu budowalnego i ogrodniczego Warszawa Wola

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 83  

Firma w Odi.pl

ponad 1 miesiąc

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

792 ... pokaż tel.792 555 910

  • Nasze profile:

Opis firmy VoxRental - Wypożyczalnia Sprzętu budowalnego i ogrodniczego Warszawa Wola

VoxRental Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego Warszawa Wola oferuje maszyny i narzędzia do prac budowlanych, remontowych oraz ogrodniczych. Proponujemy wynajem sprzętu wyłącznie renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować jego wysoką jakość i niezawodność. Wynajmujemy elektronarzędzia, osuszacze powietrza, agregaty prądotwórcze, glebogryzarki i wiele więcej. Doradzam odpowiednie narzędzia do zaplanowanej pracy klienta. Udzielamy instrukcji, jak prawidłowo korzystać z wynajmowanego sprzętu. Wypożyczony sprzęt można zamówić z dostawą pod wskazany adres.

Oferta firmy

VOXRENTAL oferuje wynajem sprzętu budowlanego i ogrodniczego do większości prac budowlanych, remontowych i ogrodniczych . W naszej ofercie dostępny jest wybór maszyn i urządzeń do najróżniejszych zastosowań. Proponujemy wynajem sprzętu budowlanego i ogrodniczego renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować jego wysoką jakość i niezawodność.

Obszar działania firmy

mazowieckie

Marki w ofercie firmy

Bosch Makita, Trotec, Pubert, Trause, Airpress, Flex

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »