Logo firmy: Ten Hol Robert BanasiewiczTen Hol Robert Banasiewicz
Holowanie samochodów osobowych do masy własnej 1800 kg - na teren...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: A.C. Poland Zawada BogusławA.C. Poland Zawada Bogusław
W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę autokosmetyków oraz płynó...
Logo firmy: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Olplan Jacek MierzejewskiPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe ...
Nasza oferta obejmuje : * Stelaże * Naprawa plandek * Wyd...
Logo firmy Waldpol Ryszard Szwed

Waldpol Ryszard Szwed

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 4513  

Firma w Odi.pl

ponad 15 lat

Miejscowość

Szczecin

Rok założenia

1992

Zatrudnionych

5-10

Telefon

601 ... pokaż tel.601 720 003


Opis firmy Waldpol Ryszard Szwed

Od ponad 20 lat zajmujemy się głównie dystrybucją wszelkich mobilnych szczotek myjących - pojedynczych myjni pchanych czy ciągniętych wzdłuż boku mytego samochodu ciężarowego, autobusu, cysterny itp.

Tego typu myjnia jest najtańszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem problemu utrzymania w czystości taboru samochodowego. Jest 7 razy tańsza do myjni szczotkowej automatycznej, ponad 4 raza tańsza w eksploatacji a umyje tak skutecznie jak jej automatyczna siostra. I nie trzeba tu extra wydzielonego stanowiska, może pracować w każdym nieomal w każdym miejscu.
Posiadamy w dystrybucji wszystkich europejskich producentów i nie preferujemy żadnego. Z doświadczenia wiemy co jest co i zapraszamy !!!

Oferta firmy

Posiadamy w dystrybucji NOWE i UŻYWANE mobile szczotki myjące wszystkich Europejskich producentów. W ten sposób obiektywnie doradzamy i na życzenie Klientów przedstawiamy wady i zalety urządzenia danego producenta.

Jako jedyni w kraju posiadamy autoryzowany serwis.
Także nie kupuj OKAZYJNIE myjni używanej bo są to szroty znalezione w Europie na złomie (szczególnie Niemcy, Holandia Belgia). Szybko ta wspaniała okazja wyjdzie Ci bokiem, gdy staniesz przed dylematem, że ta :kupa złomu co miało być myjnią nie chodzi i jest problem części zapasowych.
Po obszerniejsze informacje zapraszamy na stronę: www.waldpol.com.

U nas używane mobilne szczotki myjące są po PEŁNEJ REGENERACJI (nowe oryginalne włosie - nie jakaś podróba żyłko-podobna, układ jezdny, osłona, układ wodny, uszczelniacze, łożyska zregenerowana przekładnia, sterowanie itp elementy eksploatacyjne to wszystko NOWE) ... i są to produkty niemieckiej Firmy STR Steinbruckner
i tylko takie dystrybuujemy urządzenia używane.
Regeneracja jest wykonane co jest BARDZO WAŻNE = przez producenta, także jest pewne, że nie ma picu, malowania, czyszczenia itp zabiegów a urządzenie nie jest w kiepskim stanie - stara w tym przypadku pozostaje tylko aluminiowa konstrukcja !!!. Oszczędzasz około 9.000 zł w relacji do takiej samej nowej myjni i otrzymujesz nowe urządzenie z normalną PAPIEROWĄ 12 miesięczną GWARANCJĘ a także niezbędne dokumenty wymagane przez prawo w Polsce!!!
Dostarczymy urządzenie na miejsce w cenie sprzedaży, przeszkalamy obsługę i doradzimy w poprawnej instalacji.

Po szersze info o myjni zapraszamy na stronę wyżej podaną. Urządzenie jest najtańsze i NIGDZIE w Europie tej myjni nie kupisz TANIEJ !!!
Jest najlepiej skonstruowane bo m.in. posiada:
* bezpośrednią przekładnię napędowej - nie żadne łańcuchy czy pasy klinowe; silnik dla większego zabezpieczenia przed zniszczeniem i opryskaniem wodą w tej myjni jest schowany pod spodem a i bezpośredni napęd eliminuje potrzebę konserwacji łańcucha i jego naciągu jak to mam miejsce w innych modelach,.
* w automatyczne pochylanie do umycia skośnych powierzchni - nie trzeba tu kręcić korbą ze śrubą jak w innych modelach tylko naciska się przycisk na pulpicie by ją pochylić do umycia skośnych powierzchni a szczotka automatycznie pochyla się sama - operator tylko obserwuje o jaki kąt ją może pochylić by nie uszkodzić górnej części mytej powierzchni,
- i wiele innych usprawnień i zabezpieczeń
Urządzenie jest wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium a specjalne profesjonalne włosie czyni sprzęt przydatny na lata. Aby użytkowanie myjni nie sprawiało trudności podczas eksploatacji można je wyposażyć w dodatkowe akcesoria - obszerne info na te temat znajdą Państwo na stronie http://www.singlebrush.republika.pl/03.htm

Z A P R A S Z A M Y po info!!! BEZPŁATNIE DORADZIMY; posiadamy listę zadowolonych klientów (ponad 350 !!!) w kraju.
ZAPRASZAMY do zakupu !!!

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »