MedBon Marcin Boniec
Ofertę kierujemy do każdego. Osoby, które dużo podróżują znajdą s...
Evotravel Sp. z o.o.
W ramach organizacji podróży proponujemy: - opiekę dedykowanego,...
PH Olimpia s.j.
- namioty, - plecaki, - śpiwory, - buty trekkingowe, - ro...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy Usługi Turystyczne Ekotur Zygmunt Proniewicz

Usługi Turystyczne Ekotur Zygmunt Proniewicz

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 4497  

Firma w Odi.pl

ponad 11 lat

Miejscowość

Krzeszna

Rok założenia

1984

Zatrudnionych

1-4

Telefon

506 ... pokaż tel.506 018 887


Opis firmy Usługi Turystyczne Ekotur Zygmunt Proniewicz

Apartamenty nad jeziorem Kaszuby, pokoje nad jeziorem Kaszuby, Wczasy, wypoczynek nad jeziorem.

Jeśli pragniesz rzeczywiście wypocząć to trafiłeś (aś) we właściwe miejsce! Kraniec Świata EKOTUR to miejsce jakby nie z tej Ziemi, położone pośród jezior i lasów, ... Na Krańcu Świata proponujemy gościom pobyt w apartamentach i wypoczynek nad samym brzegiem pięknego Jeziora Potulskiego wchodzącego w skład znanego Koła Raduńskiego a w nim kąpiele i pływanie na łódce i kajaku, grillowanie, ognisko, duży plac zabaw dla maluchów z piaskownicą, huśtawkami, zjeżdżalnią batutem czyli trampoliną, dla Pań i Panów siłownia plenerową, basen sezonowy a zimą szusowanie na nartach oraz inne sporty zimowe (wyciągi narciarskie) z Góry Wieżyca u podnóża, której jesteśmy.

Kraniec Świata sprzyja temu by odetchnąć od szarego życia i zajrzeć w w głąb siebie! Na Krańcu Świata cieszy cisza, spokój, piękno przyrody oraz, świeże powietrze, las, dużo zieleni, w pobliżu czysta woda jezior z wieloma gatunkami ryb a wszystko to przy towarzystwie zajęcy, skowronków, sów, puchaczy, bocianów, żurawi... Pobyt i wypoczynek w tych warunkach to swoista kontemplacja i medytacja a dla niektórych to psychiczny reset!
Apartamenty - od 100,- zł .

Zapraszam przez cały rok (ryby, grzyby, runo leśne, plac zabaw) - zimą narty, sanki i inne atrakcje z Góry Wieżyca ( kilka wyciągów)!

Oferta firmy

Apartamenty nad jeziorem Kaszuby, pokoje nad jeziorem Kaszuby.
Wczasy, domki, apartamenty - Kraniec Świata zaprasza nad jeziora!

Kraniec Świata EKOTUR to tanie wczasy i wypoczynek bezpośrednio nad samym jeziorem , w apartamentach! Kraniec Świata zlokalizowany jest w atrakcyjnym miejscu o niepodważalnych walorach krajobrazowych i przyrodniczych, Cieszy cisza, spokój, piękno przyrody oraz: świeże powietrze, las, dużo zieleni, jeziora z wieloma gatunkami ryb a wszystko to przy towarzystwie zajęcy, skowronków, sów, puchaczy, bocianów, żurawi.

Obszar działania firmy

Województwo pomorskie, Kaszuby, Krzeszna, Wieżyca, Gołubie Kaszubskie

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »