Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Dolnośląskie Biuro Inkasso Soza...
* 34 miejsca noclegowe w pokojach 2, 4, 8 i 10-osobowych, dla goś...
Przedsiębiorstwo Turystyczne Kr...
- Wczasy - Wycieczki - Hotele - Pensjonaty - Bilety Lotniczne...
Cyfrowe.pl Sp. z o.o.
- lornetki, - akcesoria, - statywy, - łączniki, Firm: Minox...
Logo firmy Wczasy Pod Gruszą Barbara Składaniec

Wczasy Pod Gruszą Barbara Składaniec - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Wczasy Pod Gruszą Barbara Składaniec

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Wczasy Pod Gruszą Barbara Składaniec. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Usługi noclegowe w pokojach hotelowych ( jeden czteroosobowy, dwa dwuosobowe, dwa trzyosobowe)Na terenie ośrodka są domki całoroczne i hotel z pięcioma pokojami. Łącznie mamy 32 miejsca noclegowe. Pokoje są na piętrze hotelu, jeden czteroosobowy z dużym łóżkiem i rozkładaną kanapą, dwa trzyosobowe i dwa dwuosobowe. W tych ostatnich są tapczan ... czytaj dalej »
Noclegi w drewnianych domkach  całorocznychNa terenie ośrodka są domki całoroczne i hotel z pięcioma pokojami. Łącznie mamy 32 miejsca noclegowe. Domki są ogrzewane, mają również kominki. Na parterze domku jest salon z kominkiem, w którym może spać dwie osoby, aneks kuchenny i łazienka. Na po ... czytaj dalej »
Organizacja imprez okolicznościowych, wesela, osiemnastki,urodzinyNa terenie ośrodka jest hotel z pięcioma pokojami i salą bankietową, gdzie wydajemy posiłki na wczasowiczów (śniadania i obiadokolacje przy większym obłożeniu) , organizujemy imprezy okolicznościowe, dancingi, wesela do 60 osób i szkolenia. Serwujem ... czytaj dalej »
Relaks w saunieNa terenie ośrodka, w ogrodzie mamy saunę mieszczącą maksymalnie 6 osób. Udostępniamy ją gościom ośrodka jak i klientom, którzy nie wynajmują noclegów. Saunę wynajmujemy na wyłączność danych osób. ... czytaj dalej »
Balia ruska z jacuzziNa terenie ogrodu ośrodka wczasowego w Bieczu mamy balię ruską z jacuzzi. Wynajmujemy ją na wyłączność danych osób. Woda jest z własnej studni i wymieniana po każdym kliencie. Nie dodajemy żadnej chemii. Ogrzewana jest piecykiem na drewno. ... czytaj dalej »