veecom Mariusz Biały
1. E-marketing - strony WWW, promocja firm w internecie, tworzeni...
DINFO SI
Rejestracja domen...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Virtualnetia
- Projektowanie stron internetowych, - Sklepy internetowe - Do...
Logo firmy KR Kacper Rasmus

KR Kacper Rasmus

 (1 opinia) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 439  

Firma w Odi.pl

ponad 6 miesięcy

Miejscowość

Gdynia

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

729 ... pokaż tel.729 832 880


Opis firmy KR Kacper Rasmus

WWWujek to pełnowymiarowa agencja interaktywna z Gdyni zajmująca się kompleksową obsługą WWW dla dużych i małych firm. Dzięki sporemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu projektowania stron internetowych czy marketingu internetowego. Wyróżniamy się ponadprzeciętnym zaangażowaniem i zapałem do działania i chęci osiągnięcia zaplanowanych celów dla klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj z nami w celu uzyskania satysfakcjonującej propozycji współpracy.

Oferta firmy

W agencji interaktywnej WWWujek zajmujemy się tworzeniem responsywnych stron internetowych czy realizacją skutecznych kampanii Google Ads. Z przyjemnością zaprojektujemy sklep e-commerce czy wdrożymy platformę LMS (e-learning). Podejmiemy się skutecznego pozycjonowania SEO, prowadzenia bloga w formie content marketingu czy utworzenia wartościowej reklamy w Social Media. Przygotujemy profesjonalną identyfikację wizualną, grafikę reklamową czy strategię marketingową firmy.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »