Logo firmy: J&K TEAM Jarosław KutrybJ&K TEAM Jarosław Kutryb
W naszej ofercie znajdziecie Państwo głównie bieliznę włoską dams...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy: Firma Handlowo Usługowa KIARA Czeska Biżuteria Szklana, Import-Eksport Piotr ŚliwaFirma Handlowo Usługowa KIARA C...
- biżuteria z elementami Swarovski, Preciosa, - biżuteria szklan...
Logo firmy: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Inez TumanisPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usług...
Stylowa odzież greckich i włoskich marek:DIESEL, MORGAN, YSATIS, ...
Logo firmy Zakład Galanterii Metalowej Sp.J.

Zakład Galanterii Metalowej Sp.J.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 6618  

Firma w Odi.pl

ponad 15 lat

Miejscowość

Łódź

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

11-20

Telefon

515 ... pokaż tel.515 248 612

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Zakład Galanterii Metalowej Sp.J.

Zakład Galanterii Metalowej to rodzinne przedsiębiorstwo o 30-letniej tradycji w produkcji dodatków do odzieży. Obsługujemy ponad 200 firm (producentów odzieży i obuwia) na terenie całego kraju i za granicą.

Jako jedyne polskie przedsiębiorstwo potrafimy zapewnić Państwa firmie kompleksowe rozwiązanie z zakresu dodatków do odzieży i obuwia.
Począwszy od galanterii metalowej, poprzez etykiety jackron, skórzane, papierowe, żakardowe, kończąc na dyspozycji automatów najnowocześniejszej konstrukcji do aplikacji naszych produktów na wyrobach klienta.

Pracownicy ZGM tworzą profesjonalny zespół, mający duże doświadczenie w tworzeniu produktu we współpracy z projektantami klienta.
Proponujemy również własny, pełny serwis projektowy i produkcyjny poczynając od pomysłu graficznego do powstania prototypu.

Pracujemy z pasją, jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i dbamy o to, aby każdy detal był dopracowany do najmniejszego szczegółu.

Oferta firmy

Mówią, że „diabeł tkwi w szczegółach”. Wśród niezliczonej ilości krojów i wzorów ubrań jest coś, co sprawi, że klient zdecyduje się na konkretny model czy kolekcję. Tym czymś są często zwykle niedoceniane akcesoria i dodatki, a to właśnie one podkreślają charakter i wysoką jakość, kreują niepowtarzalność oraz wyróżniają markę. Wszystko to, przy zachowaniu stosunkowo niskich kosztów!

W swoim asortymencie posiadamy bardzo szeroką gamę dodatków metalowych, skórzanych, papierowych i tworzywowych. Specjalizujemy się w galanterii metalowej do odzieży jeansowej i obuwia, ale cały czas jesteśmy otwarci na nowe zlecenia.
Granicą jest jedynie wyobraźnia Państwa projektantów.

Obecnie oferujemy m.in. guziki, nity, napy, springi, oczka, haki, a także przywieszki, etykiety, wszywki oraz metki.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze skróconą wersją naszego aktualnego katalogu.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »