Przedsiębiorstwo EKOS s.c. Elżb...
- opracowywanie kart charakterystyki substancji i mieszanin chemi...
Dag-Center Dagmara Ewa Oprzyńsk...
- tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego, angielskiego, rosyj...
Ewelina Sikora WYSTRÓJ SIĘ.PL
Wypożyczalnia posiada w swojej ofercie ponad 1500 kostiumów o róż...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy

Zakład Usługowy DDDD Zbigniew Mleko - opinie

 (3 opinie) dodaj opinię

Jeśli jeszcze nie ma tu Twojej opinii, podziel się z nami tym co myślisz o firmie Zakład Usługowy DDDD Zbigniew Mleko, jej produktach lub usługach. Każda informacja może być przydatna dla klientów zainteresowanych ofertą firmy.

Dodaj opinię o firmie

Lista opinii

Klaudia
2022-08-05 13:21:49
Usługi Pana Zbigniewa zawsze na najwyższym poziomie.

Szybko, sprawnie i co najważniejsze skutecznie.

DPS Łyszkowice
Data zdarzenia: 2022
Klaudia
2022-03-16 16:08:34
Pan Zbigniew odpluskwił 2 z 3 pomieszczeń sypialnianych, twierdząc, że się nie przenoszą. Odpluskwianie zostało wykonane niepoprawnie ponieważ podstawił zamgławiacz na środku pomieszczenia i wyszedł. Poprawnie odpluskwianie tak nie wygląda (należy chodzić z maszyną i pryskać każdy zakamarek będąc ubranym w kombinezon i maskę). Oczywiście, że odpluskwianie NIE BYŁO SKUTECZNE! Oczywiście wykonał kolejne odpluskwianie jednego pokoju w ramach gwarancji (w drugim pokoju również były nadal żywe pluskwy, ale tego pokoju uznał, że już nie trzeba) , które również było NIE SKUTECZNE. Brak paragonu, faktury czy jakiekolwiek dokumentu odnośnie płatności, brak informacji o środkach które użył ( nie podał nam nazw), nie posiadam nawet, żadnej umowy, na dowód, że taka usługa miała u nas miejsce. Wielokrotnie przekładane spotkania, ale kontakt utrzymywał. Po kłótni poznaliśmy nazwy środków które użył oraz odzyskaliśmy pieniądze. Gdybyśmy nadal korzystali z usług Pana Zbigniewa, to nie ma szans na pozbycie się pluskiew. Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM, NAJWIĘKSZEMU WROGOWI NIE ŻYCZĘ KORZYSTANIA Z USŁUG TEGO PANA.
Data zdarzenia: Luty- marzec 2022
Numer dokumentu: PAN NIE DAJE
Komentarz firmy do opinii:
Szanowna Pani, wystawiona opinia wymaga pełnego sprostowania, które zamieszczam poniżej. Po pierwsze, zabieg odpluskwiania został przeprowadzony zgodnie z zachowaniem wszystkich procedur, w sposób sekwencyjny, a na każde zlecenie daję 6 miesięcy gwarancji i wystawiam fakturę za usługę. Po drugie zabieg został przeprowadzony dwukrotnie. Po trzecie, nie wchodząc w szczegóły, sposób w jaki zostałem przez Państwa potraktowany nosił znamiona nękania (kilkadziesiąt telefonów co 2 godziny), a groźby i inwektywy, które od Państwa usłyszałem należałoby zgłosić na policję i dochodzić swoich praw. Po czwarte, mimo iż w żaden sposób nie poczuwam się do winy, widząc trudną ekonomiczną sytuację na miejscu zlecenia, zwróciłem Państwu opłatę. Prawdopodobnie byłem ostatnią firmą, która odważyła się pojawić u Państwa na odpluskwianiu. NAJWIĘKSZEMU WROGOWI NIE ŻYCZĘ ŚWIADCZENIA USŁUG DLA PAŃSTWA.
Teresa
2020-03-26 20:25:51
Polecam! Pan Mleko to specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zachęciły nas przystępne ceny w porównaniu z konkurencją. Niestety z winy dość skomplikowanej budowy naszego łóżka (składana amerykanka) parowanie nie wybiło wszystkich osobników i po 2 dniach pluskwy znowu nas pogryzły. Pan Mleko w ramach reklamacji zaproponował nam darmowe zamgławianie, gdyż zależało nam na nietoksycznych dla człowieka metodach. I udało się!
Data zdarzenia: 28.02.2020
Numer dokumentu: ---