Logo firmy Este.biz Sp. z o.o.

Atom ERP

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 338  

Firma w Odi.pl

ponad 5 miesięcy

Miejscowość

Świętochłowice

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

660 ... pokaż tel.660 990 930

  • Nasze profile:

Opis firmy Atom ERP

Na skrzyżowaniu innowacji technologicznych i biznesowej wizji, w 2016 roku, narodziła się firma este.biz sp. z o.o. Celem założycieli było oferowanie narzędzi, które byłyby nie tylko zaawansowane technologicznie, ale również intuicyjne w obsłudze. I tak powstał system Atom ERP, będący do dzisiejszego dnia wizytówką i główną marką spółki. Atom ERP, poprzez swoją uniwersalność, otwiera przed przedsiębiorcami drzwi do efektywniejszego zarządzania firmą, zapewniając moduły i funkcje niezbędne do optymalizacji kluczowych procesów biznesowych.

Oferta firmy

Atom ERP jest nowoczesnym, polskim systemem ERP. Został zaprojektowany, aby usprawnić i zautomatyzować pracę zespołów oraz zwiększyć kontrolę i ułatwić zarządzanie małymi i średnimi firmami poprzez szeroki zakres funkcjonalności, skalowalność oraz dostęp online.

Oprogramowanie zawiera moduły dla różnych obszarów biznesowych, w tym CRM, zarządzanie finansami i CashFlow, generowanie dokumentów, e-commerce, HR czy komunikacja. System umożliwia obsługę wielu firm jednocześnie i oferuje dedykowane moduły dla konkretnych branż, takich jak np. spedycja, agencje opieki i/lub pracy tymczasowej, biura rachunkowe czy poligrafia. Atom ERP jest aplikacją chmurową, co powoduje łatwy dostęp do niej z dowolnego miejsca i urządzenia via Internet, a dzięki temu bezpieczne i szybkie zarządzanie firmą.

Dostawca systemu oferuje indywidualną wideokonferencję, podczas której można zapoznać się z modułami i panelem Atom ERP oraz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, również w aspektach finansowych i technicznych. A wszystko to bez zobowiązań, opłat i bez konieczności wychodzenia z biura.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »