Logo firmy: Kaweccy s.c. Agnieszka Kawecka, Michał KaweckiKaweccy s.c. Agnieszka Kawecka,...
Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie prowadzi kom...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Edoradca Tomasz GrabowskiEdoradca Tomasz Grabowski
Zarządzanie projektami inwestycyjnymi finansowanymi ze środków po...
Logo firmy: Lemon Consulting Piotr ZielińskiLemon Consulting Piotr Zielińsk...
Pomagamy przedsiębiorcom zoptymalizować koszty zatrudnienia i utr...

Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Anja-Tax Anna Łachmacka-Kemona

Anja-Tax Anna Łachmacka-Kemona

 (2 opinie) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 3686  

Firma w Odi.pl

ponad 12 lat

Miejscowość

Białystok

Rok założenia

2009

Zatrudnionych

5-10

Telefon

502 ... pokaż tel.502 378 478


Opis firmy Anja-Tax Anna Łachmacka-Kemona

Przedmiotem działalności firmy Anja-Tax BIURO RACHUNKOWE jest kompleksowa obsługa księgowo-rachunkowa oraz kadrowo-płacowa firm. Biuro rachunkowe ofertę kieruje do wszystkich osób, które chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy. Posiadana wiedza i umiejętności pozwolą na profesjonalną obsługę spółek prawa handlowego, spółek osobowych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Jesteśmy biurem doświadczonym i jednocześnie nowoczesnym. Dopasowujemy się nie tylko do wymagań Podatników, ale również zmieniających się przepisów prawnych i sytuacji na polskim rynku.

Zapewniamy kompleksowe usługi rachunkowe wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym księgi rachunkowe oraz firmom, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze rozchodów i przychodów lub ryczałcie ewidencjonowanym. Świadczymy obsługę kadrowo-płacową pełną bądź częściową - w zależności od potrzeb Podatnika. Przedsiębiorcom pragnącym założyć własną działalność lub zarejestrować spółkę oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie biura rachunkowego oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług, co daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa finansowego.

Skorzystanie z naszych usług zapewni Państwa firmie oszczędność czasu, terminową realizację zleceń oraz optymalizację ryzyka gospodarczego. Indywidualne podejście do Klienta sprawia, że nasza współpraca z firmami każdorazowo daje jak najlepsze efekty.

Oferta firmy

Oferujemy pełen zakres usług księgowych:
- księgi rachunkowe
- księga przychodów i rozchodów
- ryczałty ewidencjonowany i karta podatkowa
- ewidencja środków trwałych
- kadry i płace
- deklaracje CIT, PIT, VAT, ZUS
- miesięczne analizy i raporty
- rozliczenia roczne
- wnioski kredytowe
- pomoc w zakładaniu i likwidacji działalności

Marki w ofercie firmy

anjatax, ANJA-TAX, Anja-Tax

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »