Boksy reklamowe w Odi.pl

Boksy reklamowe, to usługa pozwalająca na promocję profilu firmy w ramach Odi.pl.

Boks reklamowy wyświetlany jest w dziale, do którego przypisana jest firma oraz na stronach powiązanych tematycznie z tym działem. Na stronach, które nie mają określonego działu tematycznego, boksy reklamowe wyświetlane są w rotacji bez względu na branżę w jakiej działa firma i tematykę strony. "W rotacji", tzn., że spośród wszystkich aktywnych boksów losowane są cztery, które w danym momencie wyświetlone zostają na stronie.

Aby aktywować boks, należy posiadać profil firmy w Odi.pl. Jeżeli Państwa firma nie ma jeszcze profilu w naszym serwisie, to zapraszamy do rejestracji.

Jeżeli mają Państwo aktywny profil, to aby rozpocząć kampanię reklamową za pośrednictwem boksów reklamowych, wystarczy zalogować się i opłacić usługę według cennika.

W celu optymalizacji skuteczności boksu, udostępniamy narzędzie pozwalające na tworzenie boksów we własnym zakresie. Dzięki temu, mają Państwo możliwość opracowania boksu idealnie odpowiadającego Państwa oczekiwaniom.

Boksy, które Państwo dodajecie do naszego systemu, trafiają do weryfikacji przez moderatora i dopiero po jego akceptacji, może się rozpocząć ich emisja w ramach kampanii reklamowej.

Dodane przez Państwa boksy można edytować, usuwać, włączać i wyłączać. Takie rozwiązanie umożliwia dobranie optymalnego tytułu i treści boksu, które będą przyciągać uwagę Państwa potencjalnych klientów.

Nie ma konieczności tworzenia boksu przez Państwa. Jeżeli na koncie nie będzie boksu reklamowego przygotowanego przez Państwa, to przed rozpoczęciem opłaconej kampanii reklamowej, system sam wygeneruje boks w oparciu o dane przypisane do wpisu Państwa firmy.

Zachęcamy do korzystania z usługi.


Potrzebują Państwo więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z nami.