Jak zwiększyć korzyści płynące z profilu firmy w Odi.pl?

Obecnie, aby profil firmy w Odi.pl przynosił widoczne korzyści, podobnie jak w przypadku profili społecznościowych w innych portalach, konieczna jest regularna aktywność użytkownika. Im aktywność użytkownika jest większa, tym widoczność jego profilu w Odi.pl wzrasta, a co za tym idzie, informacja o jego ofercie dociera do większego grona osób odwiedzających Odi.pl.

1000 odwiedzin profilu firmy miesięcznie nie jest niczym nadzwyczajnym, można to osiągnąć dzięki regularnej aktywności.

Firmy, które postępują zgodnie z naszymi wskazówkami osiągają nawet kilkuset procentowe wzrosty liczby odwiedzin profilu miesiąc do miesiąca.

Jak już było wspomniane wyżej, kluczem jest regularna aktywność. Nie chodzi o to, żeby w jeden dzień rozbudować profil do kilkuset wpisów w poszczególnych kategoriach (np. katalog produktów i usług, blog, cennik) i później o nim zapomnieć. Profil musi żyć, dlatego dobrym rozwiązaniem jest zamieszczenie np. jednego wpisu raz na kilka dni. Dzięki ciągłemu dostarczaniu nowych treści profil będzie się cieszył znaczącą widocznością w Odi.pl.

Regularna aktywność buduje pozycję firmy w Odi.pl, co później procentuje stałymi wzrostami odwiedzin profilu.

Uwaga!
Komentarze i opinie zamieszczane w profilach innych firm również mają wpływ na wzrost popularności profilu firmy. Przed dodaniem komentarza lub opinii należy zalogować się w Odi.pl.


Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.