Pakiet Promocji Profilu (3P)

Czym jest Pakiet Promocji Profilu (3P)?
Pakiet Promocji Profilu, to zbiór usług, które mają na celu zwiększenie widoczności i zarazem skuteczności profilu firmy w Odi.pl.

W skład Pakietu Promocji Profilu (3P) wchodzą:
1. Pozycjonowanie profilu.
2. Nazwa zastępcza.
3. Blokada reklam.
4. Profile społecznościowe.
5. Prawa kolumna w profilu firmy.
6. Emisja reklamy na stronie główniej Odi.pl.

1. Pozycjonowanie profilu - Przez okres aktywacji usługi wizytówka na liście wyników wyszukiwania, w działach itp. jest wyróżniona niebieską ramką, w obszarze ramki pojawiają się również dodatkowe linki do takich podstron profilu jak np.: Produkty/usługi, Cennik, Opinie, Oddziały itp. oraz dane kontaktowe takie jak telefon, adres www, a także linki do profili społecznościowych. Pozycjonowanie profilu gwarantuje, że na liście wyników Państwa wizytówka znajduje się zawsze nad wpisami firm, które nie korzystają z usługi 3P.

Pozycjonowanie profilu Zrzut pokazuje wizytówkę firmy z aktywną usługą 3P. Pod pozycjonowaną wizytówką znajdują się wizytówki bez aktywnej usługi 3P.


2. Nazwa zastępcza - Tekst, który zastępuje faktyczną nazwę firmy zarejestrowaną w urzędzie. Jest to najczęściej marka, pod którą firma chce być rozpoznawana lub nazwa firmy z dopisanym słowem kluczowym, z którym firma chce być kojarzona.

Nazwa zastępcza Zrzut pokazuje wizytówkę firmy na liście wyników z przypisaną nazwą zastępczą.


3. Blokada reklam - Usługa powoduje, że na stronie wizytówki firmy nie wyświetlają się żadne reklamy, co powoduje, że potencjalny klient może się bardziej skupić na wizytówce i zamieszczonych w niej treściach.


4. Profile społecznościowe - Możliwość dodania do wizytówki firmy adresów www do profili w najpopularniejszych portalach społecznościowych, takich jak: Facebook, Twitter, Instagram, LinkiedIn, Pinterest i YouTube.

Linki do profili społecznościowych w wizytówce firmy Zrzut pokazuje ikony będące linkami do profili społecznościowych firmy.


5. Prawa kolumna w profilu firmy - gdy firma ma aktywną usługę 3P, w profilu firmy umieszczona jest specjalnie przygotowana prawa kolumna z informacjami o wpisach firmy w cenniku, katalogu produktów i usług, na blogu, a także z opiniami i innymi informacjami dodanymi przez Użytkownika. Szczegółowo uzupełniony profil firmy, dzięki prawej kolumnie jest jeszcze lepiej polinkowany w Odi.pl, a to korzystnie wpływa na jego widoczność w internecie.

Prawa kolumna w profilu Na zrzucie widzimy dwie kolumny, z lewej strony przygotowana dla profilu firmy, a z prawej standardowa, wyświetlana firmom bez aktywnej usługi 3P.


6. Emisja reklamy na stronie główniej Odi.pl - każda wizytówka z aktywną usługą 3P, wyświetla się w rotacji z innymi wizytówkami. Warunkiem jest dodane do wizytówki logo firmy.Jak aktywować Pakiet Promocji Profilu (3P)?
Zaloguj się w Odi.pl, następnie w prawym górnym rogu serwisu kliknij w kółko zębate. Po rozwinięciu się "Menu" wybierz pozycję "Płatne usługi w Odi.pl", po kliknięciu pojawią się dodatkowe opcje, wtedy wybierz "Pakiet Promocji Profilu". Na stronie informacyjnej usługi 3P skorzystaj z przycisku "Przejdź do strony zakupu 3P »". Po opłaceniu usługi, w ciągu 24 godzin usługa jest aktywowana. W momencie aktywacji usługi, na adres e-mail przypisany do konta wysyłamy fakturę VAT przeznaczoną do wydruku.

Uwaga!
Jedyny sposób zapłaty za aktywację usługi 3P dostępny jest po zalogowaniu się w Odi.pl. Jeżeli ktoś się z Tobą skontaktuje i będzie proponował inny sposób opłacenia aktywacji 3P w Odi.pl, zignoruj go.

Usługa 3P aktywowana jest na 12 miesięcy.


Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.